Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Treningowy Bezprecedensowego :)


Bezprecedensowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od wczoraj trenuję już normalnie, mimo że mam dwa palce u rąk rozwalone do mięsa dło? też jest trochę poturbowana a obie stopy w koło są porozwalane i zdarte... Od wczoraj dodatkowo biorę suple. Wczorajszy trening poszedł Mi bardzo dobrze Ta praca dała Mi naprawdę wiele siły! Nie spodziewałem się, że będzie aż tak dobrze :D Trening przebiegł bez najmniejszego problemu :D Dziś, natomiast byłem jakiś zamulony, zmęczony i ogólnie nie do życia, więc trening odbył się w domu, a co za tym idzie nie ćwiczyłem technik (MU i HF), ale resztę ćwicze? wykonałem na 100% :D Ogólnie jest pozytywnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na palec wskazujący prawej ręki skapnął Mi roztopiony plastik i musiałem szybko sobie go oderwać a oderwałem go niestety z dość sporą częścią palucha :D Na środkowym palcu lewej ręki, natomiast miałem zwykłą blazę którą zdarłem a przez to, że pó?niej jeszcze dużo robiłem to rana Mi się dość mocno pogłębiła :D A lewej dłoni to samo co z palcem, czyli blaza, z której zrobiła się dziura :D A stopy mam zdarte, gdyż robiliśmy wylewkę i stałem w betonie, gdyż trzeba było go rozprowadzać po całym fundamencie a niestety nie miałem przystosowanych butów do tego no i beton jak to beton obdarł Mnie dość trochę :D Ale ogólnie, dopóki jestem w stanie ćwiczyć to nie narzekam ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Ja odkryłem, że mimo, iż staję się niby coraz silniejszy to jednak jestem jeszcze bardzo słaby i stoję w miejscu, podczas gdy inni ciągle prą na przód... Ale mniejsza o to. Przy okazji chciałem złożyć wam życzenia, więc tak: życzę wszystkiego co najlepsze! Dużo szczęścia, pieniędzy, zawsze dobrego humoru, ale przede wszystkim ZDROWIA, aby wasza motywacja nigdy nie zanikała a, żeby progres było widać z treningu na trening! Oraz wszystkiego tego co sami sobie zażyczycie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...