Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Treningowy Bezprecedensowego :)


Bezprecedensowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OH dzieki że nie musiałem zaglądać na 1 strone xD Sky, Bezprecedensowy, a co byście mogli polecić żeby złapać lepszą równowagę gdy już stoję na rękach? : > Bo problem mam taki, że ustać to ustoje, ale nie w miejscu... :P Mogę chodzić i chodzić, ale chce umieć stać w miejscu bez żadnego dreptania rączkami. Jakieś sugestie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno trzeba korygować nacisk dłoni :D Jeżeli przechyla Cię zbyt mocno do przodu naciskasz mocno palcami, jeżeli przechyla Cię do tyłu naciskasz mocniej dołem dłoni :D Dodatkowo miej wciągnięty brzuch, ściśnięte pośladki i usztywnione barki Dzisiaj trening zaliczony HF wychodzi coraz lepiej ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham takie treningi jak ten!!! Progres za progresem ^_^ Trening siłowy zrobiłem w godzinkę Potem zrobiłem sobie trening pod Hand Stand (planche dziś odpuściłem) i robiłem różne dziwne rzeczy xd Pękł rekord w HF (około 3 sekundy) i mam nawet zdjęcie! :P Oraz padł cudowny rekord w HS! Stałem sobie stabilnie i to dość długo Ale przekombinowałem, bo chciałem pompkę zrobić i buuuu :C Ale ogólnie trening jak najbardziej na + Oby coraz więcej takich Dla "kina" robiłem sobie z kumplem zdjęcia bez koszulki itd., więc potem jak Mi wyśle i jakieś będzie spoko to może dodam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś Mi "jebło" w łopatce i boli niesamowicie :/ Dziś kilka razu się obudziłem przez ten ból :/ Ogólnie mój regen był troszkę hmmm... oszukany? :P Miałem odpoczywać przez weekend, ale w sobotę wieczorem zacząłem sobie wykonywać różne ćwiczenia w domu i właśnie, wtedy się to stało :/ Mimo bólu w niedzielę wieczorem również poszedłem na trening i tylko sobie doprawiłem tą łopatkę :/ Jako, że prowadzę treningi z Moją grupą to wczoraj również wpadłem na tren i wykonałem poniedziałkowy plan :D Ale ból się tylko coraz bardziej nasila :C Ałaa :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę fakt, że miałem nie ćwiczyć wstyd Mi przyznać, ale wczoraj ćwiczyłem ;x Ale to było tak, że koleżanka Mnie na trening zaprosiła a Ja jako dżentelmen nie mogłem jej odmówić :P Starałem się nie obciążać łopatki i udawało Mi się to do czasu, gdy na plac, na którym ćwiczyłem nie wbiło dwóch typowych koksów z siłowni i chcieli pokazać co Oni to nie są i czego to nie potrafią, żeby zaimponować laskom, które siedziały na ławkach nieopodal..., ale pokazałem, im swoje miejsce i, że to Ja stoję na szczycie ła?cucha pokarmowego xd :D Dziś Trening jak najbardziej udany ładna frekwencja była :D I bark prawie wcale już nie boli ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...