Skocz do zawartości
Workout Athletes

Cześć Ekipa


Gwarka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ?

Lat 37, 156cm wzrostu

Od prawie 3 lat trenuje pole dance, z przerwami na początku (pewnie z powodu braku efektów wow?). 

Od ok. Roku regularnie, staram się bez wykrętów ?

Probuje wzmocnić chwyt i ręce, ponieważ z grupa próbujemy swoich sił w biegach typu OCR, Runmaggedon. 

Z powodu wzrostu (156cm), musze nadrobić sila i wyskokiem bo do wielu przeszkod ledwo sięgam. Plan jest by przejść je kiedys bez pomocy ??

W tym miesiącu zaczęłam trenować dodatkowo szarfę i koło. 

Problematyczne partie, pewnie jak u większości kobiet ?, brzuch i boczki. Nijak nie mogę stracić nadmiaru tkanki tłuszczowej w tej partii ?

Od lutego nie jem mięsa,  nie jest to żaden weganizm, ale po prostu mnie odrzuciło od mięsa. Staram się słuchać swojego organizmu. 

W związku z dużą ilością wygięć na treningach mam problemy z odcinkiem lędźwiowym ☹ moze znacie jakieś codzienne ćwiczenia żeby rozluźnić ta czesc kręgosłupa? Moj fizjo mowi ze musze wlasnie wzmocnić brzuch, i niestety wiem ze ma rację ?

Miło Was poznać ?

 

 

  • Lubię to 3
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dynloth napisał:

Witaj Gwarka, wzmocnić brzuch i rolować i rozciągać prostowniki kręgosłupa. ?

Jeżeli interesowałby Ci plan treningowy, to chętnie pomogę. Skąd pomysł na OCR i Rummaggedon? Przygotowania do ninja warrior? ? 

Z tym brzuchem to wiem ?? tylko ta partia ciała jest dla mnie najtrudniejsza. Co do planu dzięki ?pewnie kiedyś. Musze popracować nad konsekwencja i systematycznością ? bo bez tego żaden plan nie pomoże. 

Wciągnęła mnie przyjaciółka, jako wyczyn roku, na trasę Intro open. Bo ja nie znoszę biegać ?? no i tak zostalo ze wpadła Korona w tym roku, i przygotowujemy się do Classica open w przyszłym i bardzo bym chciała pobiec w Elite choćby Rekruta. Ale jak pisałam, jestem niska i musiałabym nadrobić sila i mocnym wyskokiem chyba ?

Ninja Warrior ??? to bylby wyczyn życia ???

Próbowałam juz wielu planów,  w żadnym nie wytrwałam. Stąd pewnie efekty są, ale słabe i musze dluuuuuugo nad nimi pracować ? 

 

Godzinę temu, Banan napisał:

Witaj w ekipie I jak Ci się podoba Pole Dance? Łapy pewnie wzmocnione fest po 3 latach treningów. ?

Uwielbiam ? Łapy żadna rewelacja, bo regularnie od roku dopiero. Jak zaczęłam teraz szarfę i kolo to jednak odczuwam że przedramiona słabsze. Na szczęście bez zakwasów i bólu tylko skurcze w czasie treningu. 

Ciężko jest mi się przełamać i trenować w domu pole dance, mimo ze rurka stoi. Dostęp do lekcji online tez jest. 

Mysle, ze jak w końcu włącze pełny bieg to wtedy będzie można mówić ze łapa fest ?

Banan, Ty też trenujesz pole dance? Jakimi ćwiczeniami wzmacniasz brzuch? ? dzięki ?

  • Lubię to 2
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 8.10.2021 o 10:57, Gwarka napisał:

Cześć ?

Lat 37, 156cm wzrostu

Od prawie 3 lat trenuje pole dance, z przerwami na początku (pewnie z powodu braku efektów wow?). 

Od ok. Roku regularnie, staram się bez wykrętów ?

Probuje wzmocnić chwyt i ręce, ponieważ z grupa próbujemy swoich sił w biegach typu OCR, Runmaggedon. 

Z powodu wzrostu (156cm), musze nadrobić sila i wyskokiem bo do wielu przeszkod ledwo sięgam. Plan jest by przejść je kiedys bez pomocy ??

W tym miesiącu zaczęłam trenować dodatkowo szarfę i koło. 

Problematyczne partie, pewnie jak u większości kobiet ?, brzuch i boczki. Nijak nie mogę stracić nadmiaru tkanki tłuszczowej w tej partii ?

Od lutego nie jem mięsa,  nie jest to żaden weganizm, ale po prostu mnie odrzuciło od mięsa. Staram się słuchać swojego organizmu. 

W związku z dużą ilością wygięć na treningach mam problemy z odcinkiem lędźwiowym ☹ moze znacie jakieś codzienne ćwiczenia żeby rozluźnić ta czesc kręgosłupa? Moj fizjo mowi ze musze wlasnie wzmocnić brzuch, i niestety wiem ze ma rację ?

Miło Was poznać ?

 

 

Siemanko jak postępy? :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michal napisał:

Siemanko jak postępy? ?

Cześć ? progres jest. Na 2022 dalam sobie cel dojście do handspringa w pole dance, no i się udało. Teraz muszę wzmocnić pozycje i doszlifować wejście do pozycji ? nowy cel: stanie na rękach. Wiec wzmacniam barki, ramiona i brzuch ? wrzucam sobie codziennie plan do wykonania poza treningami pole czy szarfy. Jak czyje zmęczenie organizmu to rozciąganie chociaz. Dorwałam w bibliotece książkę Siła bez siłki Mark Lauren i studiuje ? a żeby się nie nudzić codziennie zmieniam ćwiczenia na dane partie ciała, albo sposób ich wykonywania 

Taki samouk trochę ze mnie, więc daaaaaleka droga przede mną, ale nigdzie mi się nie spieszy ? pogoda dopisuje wiec probuje się zmobilizować do treningów na powietrzu z rana ? ale chyba przez treningi brakuje mi snu. To normalne że nie mogę się dobudzić rano i potrzebuje więcej spać? ?

No i są dni kiedy się nie chce ????

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...