Skocz do zawartości
Workout Athletes

Ksi±żki o kalistenice lub street workoutcie.


szklanek23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam serdecznie użytkowników ulicznego treningu;). Od kiedy przeczytałem " skazanego na trening" mocno zajarałem się kalisteniką. Jednak jestem głodny wiedzy i poszukuje polskich książek, lub przełożonych na język polski o kalistenice, gimnastyce itd, lecz niestety ciężko mi jest cokolwiek znale?ć. Jeśli ktokolwiek zna ciekawe książki lub autorów proszę o szybki kontakt. Również nie pogardzę ciekawymi książkami o bieganiu jako, że kocham ten sport. Z góry dzięki, niech moc i cierpliwość będzie z wami bracia i siostry drążka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki:). Szkoda, że angielski w szkole zaocznej mam góra 2 razy w miesiącu, ale nic to... Są jeszcze kursy;). A co do książek, to mam właśnie dwie części " skazanego na trening", " nagiego wojownika" również, jak i książki o sprawnych stawach i rozciąganiu Tsasoulina, tak samo Ala Kavadlo " podnoszenie poprzeczki" i " przesuwanie granic". A w necie wygrzebałem " dinosaur training" i książkę Lowa ( a właściwie w "skazanym"). Link przeglądnę, bo czuje, że może mnie oświecić . Lubię trudy sportowców, więc jeśli znajdzie się hajs albo biblioteka sprawdzę przy okazji:). Ps. Dzięki wielkie i pozdrawiam. Może nie jestem jakimś mistrzem treningu, ale jak ktoś chce porad np. w bieganiu, to możecie pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szklanek23 trenowałeś czy dalej trenujesz bieganie? Tak pytam bo też kiedyś biegałem, ale narazie zrobiłem sobie przerwę bo trzeba masę złapać :P Biegałeś może na 10km? Jak tak to pochwal się jaką życiówkę wykręciłeś Ja pamiętam, że jak doszedłem do 39 min / 10km (w ulicznym biegu) to zaprzestałem treningów, ale na prawdę to był świetny sport (mam zamiar do tego jeszcze wrócić )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie czekam aż nazbieram na nowe buty, bo w obecnych, za dużych nie mogę normalnie biegać i nabawiłem się kontuzji. Oczywiście;). Mam za sobą nawet półmaraton z czasem dokładnym 1 godz. 29 min. 26 sek:). W sumie biegałem 8km i 16km. Na 8 miałem czasy w granicach 33 minut, a na 16 biegałem po 50 kilka minut ( nie podam dokładnie bo nie chce się pomylić... Nie mierzyłem sobie nigdy czasu, tylko sprawdzałem przed i po bieganiu czas w telefonie). Do tego półmaratonu się w sumie kijowo przygotowywałem... Zamiast biegać krótkie dystanse szybko i zwiększać dystans, to od razu biegałem po 10km... Ale biegając tak poprawiłem w ciągu pół roku czasy następująco: - 8km z 1 godz. na wspomniane 33 min - 16km z 2 godz na 50 kilka min. Ps. od biegania i rozciągania naprawiłem kolana:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...