Skocz do zawartości
Dynloth

KONKURS 2014r

Rekomendowane odpowiedzi

TRENER

KONKURS

Ekipa U-T.pl zaprasza do wzięcia udziału w pierwszym konkursie zorganizowany przez serwis Uliczny-Trening.pl z nagrodami!!! Opis konkursu: Konkurs polega na nagraniu swojego minutowego Freestyle. Freestyle można nagrać na drążkach, poręczach, placach zabaw, z wykorzystaniem elementów zabudowy miejskiej lub po prostu na podłożu. Oczywiście można to wszystko łączyć. KAżDY MOżE WZI?ć UDZIAł W KONKURSIE. żeby wszyscy mieli równe szanse będą dwa rodzaje nagród. Zasady konkursu: -Do każdego Freestyle należy dodać Nasze intro. Bez niego filmik nie będzie brany pod uwagę. Dla osób którzy mają problem ze zmontowaniem filmiku, proszę się zgłosić do któregoś z Adminów. -Każdy filmik ma trwać minutę. UWAGA! Nie krócej! Lepiej już żeby filmik był troszkę dłuższy, niż za krótki. -W każdym filmiku proszę prezentować swoje indywidualne umiejętności. -Do filmiku można dodać podkład muzyczny. -Nie wolno sklejać kilku filmików w jeden. Musi to być nagrany jeden filmik od początku do ko?ca w jednym klipie (Całe 60s). -Nie ma wymogów do miejsca w którym będzie nagrywany Freestyle. -Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę. Nagrody: 1. Pierwsza nagroda nie bierze pod uwagę umiejętności zawodnika, dla tego wygrać może każdy. Po zako?czeniu konkursu, na kartkach będą spisane wszystkie Nicki Użytkowników, którzy wieli udział i będzie losowanie. Przebieg losowania będzie nagrywany i opublikowany na Naszym kanale na YT. Wylosowany szczęśliwiec wygra przedtreningówkę S.A.W. 2. Druga nagroda będzie dla dwóch najlepszych zawodników, którzy wykażą się najlepszym Freestylem. Sędziami będą: @Dynloth, #Bern i #Mcfinn. Bierzemy pod uwagę poprawność wykonywanych technik, sposób łączenia technik i różnorodność technik. Nagrodą będzie wyjazd do Tarnowskich Gór na pokaz Street Workoutu z Ekipą U-T.pl (Dynloth, Bern, Rafal96 i Marcin). Pokaz odbędzie się 1 maja w Tarnowskich Górach na festynie. 30 kwietnia będzie wyjazd do Tarnowskich Gór, gdzie po drodze zabierzemy dwóch najlepszych zawodników. Mamy zagwarantowany nocleg w docelowym miejscu. Po pokazie odbędzie się turniej W/W ekipy z wysoko finansowymi nagrodami. Powrót będzie 1 maja ok, godzin 16. Gorąco zapraszam! :) Ekipa U-T.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja będę miał ciężko bo drążek mam w innym miejscu niż poręcze więc muszę obmyślić mój Freestyle. Jeszcze trzeba kamerzystkę ogarnąć i może coś wymyślę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Dnia 20.04.2014r będzie losowanie do nagrody nr 1, następnie wybierzemy najlepszych zawodników do nagrody nr 2. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Do 20.04.2014r. :) Filmiki umieszczamy w tym temacie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakbym bral udzial to moj freestyle by byl taki-15sek lezenia na plecach,15sek lezenia na prawym boku,15sek lezenia na brzuchu,15 sek lezenia na lewym boku:)moze malo dynamiczne ale za to ile wysilku w zmianach pozycji:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hahaha xDD Kurde jak teraz obczaiłem sobie choreografię na samym drążku to wyszło mi 1.30 : O. Czy freestyle może być trochę dłuższy? Mam już kamerzystę na próby, na generalną na pewno ktoś się znajdzie. To już będzie na Park Parkour i Street Workout na Bemowie w Warszawie, ten Park rządzi!!! Otwarcie 29 marca, zajarany jak nie wiem co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie no 1 minuta może być na drążku, poręczach czy ziemi :) chyba, że będziesz schodził co chwilę z drążka po każdym tricku, to już gorzej :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Niech będzie te maks półtorej minuty. Chodzi oto po prostu żebyś nie sklejał filmików, tylko żeby to było na żywo przez cały czas. ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem o tym!! Mam już cały plan, trochę ubogi w techniki, bo nie potrafię pełnego FL, BL, HL. Czasami myślę czy się nie skupiać TYLKO na podstawowych ćwiczeniach, wytrzymałość i siła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie to pewnie bedzie glownie drazek i ziemia bo poreczy blisko nie mam. ScyTher tez z technikami SW nie ciekawo u mnie, moze cos z kalisteniki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi