Skocz do zawartości
Workout Athletes

Street Workout i odżywki - jakie?


Mekso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Jak nic nie cwiczyles, to nie możesz tak odrazu stosować supli. Najpierw pocwicz ze 3 miesiące i potem możesz coś zakupić. Przede wszystkim zadajac takie pytanie, powinieneś powiedzieć na czym Ci zależy... Czy masa, czy siła itp. Wtedy mogę Ci doradzić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie cwiczyles wczesniej (porzadnie) to suple odpadaja, suple to jak progresu nie bedzie, czyli uwazam ze ok.1-2 lata z dobra dieta bedzie wszystko ladnie szlo, pozniej mozesz cos myslec o suplach, a tak pozatym to suple bez diety malo co dadza praktycznie nic to sciema ze bez diety na samych suplach jest ok to sciema ludzi ktorzy biora i ida na silke i maja przyrosty ale nie od supli tylko od samych cwiczen bo wkoncu ruszyli dupe dzieki ''motywacji'' czyt. suplementy zeby cwiczyc. Zeby cos pomoc Tobie w diecie nalezy wiedziec ile masz lat, wzrostu jaka aktywnosc fizyczna, staz, czy chcesz isc w mase czy redukcji, i musisz sam wyliczyc sobie bilans ''zerowy'' a co to itd w necie poczytaj a pozniej mozna cos Tobie podpowiedziec lub wpisz w googlach sfd, kfd sa to fora od takich rzeczy sorki za przypadkow.. ''reklame''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze nie masz rozpisanego treningu to popros ladnie kolege @Dynloth o jego ulozenie byc moze pomoże :P z ogolnych wiadomosci moge Tobie powiedziec ze masz dobra wage przy tym wzroscie jezeli chodzi o ten sport, tylko pytanie ile ta waga jest ''warta''w twoim przypadku. Mozna nmiec xxx kilogramow miesni a mozna miex xxx kg tluszczy, na twoim miejscu zostawil bym wage w spokoju utrzymywal bym ja ale zamieniac tluszcz i ogolnie '' nie miesnie'' na miesnie. tyle ode mnie reszte napisalem ja jak i koledzy co masz robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Chyba ?le zrozumiałeś... Przy wzroście 174cm może ważyć i 95kg tyle że musiałby mieć ok. 16% tkanki tłuszczowej i realną siłę - wtedy może robić wszystkie techniki SW. ;] Tak jak zawodnik z Revolty 185cm wzrostu 92kg wagi, tkanka tłuszczowa na poziomie 14% i robi rzeczy nie z tej ziemi. Inna sprawa, gdy ma 174cm wzrostu i wagę 80kg z 25% zawartością tkanki tłuszczowej to wtedy jest problem ze zwykłym podciągnięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o slowo ''Alegoria'' @Dynloth moim zdaniem nie wazne czy chce pracowac nad sila czy nad wielkoscia miesni, odzywki mu w tym pomoga, ale pod warunkiem ze zastosuje sie do tego co napisalismy zeby nie byc goloslownym http://forum-kulturystyka.pl/topic/25884-kreatyna-cos-daje-czyli-efekty-stosowania-kreatyny/ [admin]Linki wstawiamy w znaczniki URL.[/admin]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staropolanka (woda) zawiera bardzo duzo radu i bodajze uranu pijac codziennie ta wode ( ok.1-2l) przekroczymy ok. 30% dawke promieniowania. Rad powoduje raka kosci, nowotwory glowy. Heh to tyle z nieprzyjemnych rzeczy. Nie wiem jak to jest z kreatyna jest wiele roznych opini a ktora prawdziwa to nie wiem. @Dynloth na tym swiecie ciezko teraz znalezc cos naturalnego do zjedzenia i w 100% zdrowego takie czasy nastaly :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...