Skocz do zawartości
dorotejka

TRX trening

Rekomendowane odpowiedzi

Są u mnie takie zajęcia więc może spróbuję :) W przyszły poniedziałek się przejdę, dam znać jak było;) Czyli jest coś czego nie próbowałaś carrramba:) uffffff hahahhahahaha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Wielofunkcyjne to one na pewno są. :) I cena ok 170zł. ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dynloth napisał(a): Wielofunkcyjne to one na pewno są. :) I cena ok 170zł. ;p
Fajne ćwiczenia można na tym robić.. Pochodzę na zajęcia i zobaczę jak to wygląda w razie co to drążek w domu mam więc w domu też będę mogła to ćwiczyć ;)170zł za te taśmy to przyzwoita cena:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego dla kobitek??? System ćwicze? TRX w podwieszeniu opracowany został specjalnie dla żołnierzy ameryka?skiej jednostki specjalnej. Umożliwia on ćwiczenie w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach, gdzie nie ma możliwości wykorzystania innego sprzętu. Na siłownię do której uczęszczam to głównie faceci na te zajęcia przychodzą i do tej pory tylko 2 laski widziałam. Dzisiaj to się zmieni bo idziemy we cztery :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oczywiście;) hahahahahaha Carrramba jak Twój plan treningowy i kettle??:) Lustro całe? Palce mają już permanentny makijaż ?;) hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znajomy trenuje na tych pasach, jest zadowolony z treningu. Mówił mi, żeby szukać podróbek które są dużo ta?sze od "firmówki"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oj Dorotejka całe, jeszcze, bo nie miałam czasu wypróbować swojego nowego nabytku :) z niczym nie ruszyłam, bo mam ostatnio trochę dużo na głowie :( ale mam nadzieję już sytuacja się unormuje w przyszłym tygodniu i będę mogła rozplanować sobie każdy dzie?...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dobrze, że całe i szkoda, że nie miałaś czasu na trening ale wiem, że nadrobisz ;) Ja już po pierwszych zajęciach TRX - czadowo, dzisiaj większość ćwicze? była na ręce, ledwo piszę bo drżą mi całe łapki:D SUPER!!!! Była SIłA i masa potu :D następne w poniedziałek :) co lepsza co raz więcej chętnych na te zajęcia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj czuję wczorajszy trening:) łapki miło bolą, ledwo dzisiaj oko umalowałam tak mi łapy drżały :D Generalnie zajęcia bardzoooooo mi się podobają!! Polecam nie tylko paniom ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko generalnie boli ale łapki najbardziej bo wczoraj większość ćwicze? na ręce była. Powiem tak, w trakcie jednego ćwiczenia skurcze łydek mnie okrutne łapały, lekko nie jest dlatego jest SUPER!!!!:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie oglądając filmiki widać, że ćwiczenia angażują wszystkie partie ciała. a ile czasu trwały zajęcia? i robiliście na początku rozgrzewkę też na tych taśmach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, całe ciało pracuje bardzo intensywnie. Są ćwiczenia, które angażują bardziej ręce, nogi, brzuch ale mimo wszystko reszta też pracuje chociażby dlatego by utrzymać ciało w danej pozycji. Zajęcia trwały godzinkę a rozgrzewki na taśmach nie mieliśmy. My dołączyłyśmy do grupy, która ćwiczy od miesiąca, ćwiczenia są dość łatwe jeszcze więc nie odstajemy od grupy;) Jestem super na nie nastawiona. W poniedziałek kolejne zajęcia a jutro pierwszy trening biegowy po półmaratonie ;) huraaaa!! A jak u Ciebie carrramba z treningiem kettle już poszły w ruch?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi