Skocz do zawartości
Workout Athletes

TRX trening


dorotejka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Raz jak ćwiczyłem to podeszło 2 gosci z wlasnie TRX, wtedy tego nie znalem i dopiero teraz sie dowiedzialem jak to się zwie i pokazali mi tam pare cwiczen.Wg. mnie takie to casualowe, kółek nic nie pobije :D No ale jak się komuś to podoba to też spoko, od czegoś trzeba zacząć bo przecież nie każdy ćwiczy z pasji do tego i chęci osiągnięcia konkretnych celów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kolejne zajęcia TRX, ćwiczenia nie były robione obwodowo tylko najpierw ręce, nogi i na ko?cu brzuch. Przyznaje brzuchy są dla mnie najtrudniejsze :D ale ćwiczenia czynią mistrza więc nie poddaję się i brnę dalej dla pocieszenia dla pa? dodam, że wczoraj jeden z kolesi wymiękł po 3/4 ćwicze?:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!!!to dobrze, ze Ci się podoba :D to najważniejsze bo inaczej zacięcia nie ma do dalszych ćwicze?. Zakwasy były czy nie? Tak, TRX jest super, daje ostro w d...ę :D co bardzo mi się podoba. W niedzielę idę na crossfit, ciekawe jak te zajęcia mi się spodobają Generalnie po TRX widzę progres w pewnych ćwiczeniach wiec jest super:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha ja po pierwszych zajęciach TRX to 5 dni dochodziłam do siebie:D Wiesz ja zawsze dużo jadłam:D bo lubię co by nie powiedzieć ze kocham jeść. Tylko troszkę zmodyfikowałam swoją dietę, jem mądrzej po prostu i takie produkty które dają energię i są zdrowe. Niestety ze słodyczy nie jestem w stanie zrezygnować dzie? bez czekoladki dniem straconym;) Też czytałam i oglądałam filmiki, wygląda ciekawie :D męża zabieram ze sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś był crossfit grany:) Było super!! można się zmęczyć. Jako jedyna kobieta na zajęciach nie przyniosłam wstydu i nie wymiękłam, wytrwałam do ko?ca :D dumna i blada bo wierzcie lub nie ale trening daje ostry wycisk! Carrramba miałam okazję pomachać trochę kettlami :D fajna zabawa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak u Ciebie Carrramba?? kettle w ciągłym ruchu?? To fakt jest fajnie, ciągle coś się dzieje czyli do rutyny nie dopuszczam;)Dziewczyn zapisanych było 3szt ale wymiękły więc byłam sama wśród facetów :D To były pokazowe zajęcia wiec jak zbierze się odpowiednia grupa chętnych to na stałe wprowadzą w grafik crossfit. Było by fajnie, ja z mężem już na listę się wpisaliśmy jeszcze 4-5 osób i utworzą zajęcia. Pisz co u Ciebie? trenujesz według planu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie lipa, miałam ciężkie dwa tygodnie i ćwiczenia poszły w odstawkę :( ale dzisiaj już ruszam:) wyliczyłam sobie zapotrzebowanie kaloryczne, ułożyłam jadłospis i mam zamiar teraz robić 3x w tyg zestawy z kettlami z tej stronki angeli którą podawałam (jest ich 70), pozostałe 3 dni będę robić treningi HIIT albo będę biegać mam nadzieję, że wytrwam jak będę marudzić, musisz mnie zjechać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak bywa, trzeba odpuścić. Grunt, że już wracasz i zaczynasz treningi. Ja mam problem z układaniem jadłospisów, nie mam na to za bardzo czasu. Podziwiam innych za to, że tak planują to sobie i potrafią w tym wytrwać. Wytrwasz!! nie widzę innej opcji :D jaka będzie frajda jak zobaczysz efekty tego wysiłku ja dzisiaj ledwo chodzę, ruszyłam mięśnie pleców i klatki piersiowej :D na TRX będzie rze?nia :D hahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...