Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dzienniczek ;) Marcina


Marcinv94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej Doszedłem do wniosku aby założyć wreście dzienniczek ;p hehe zaraz koniec szkoly trzeba miec jakiś dziennik , dziś miałem trening pod flage hmm daje sobie 6 tyg na wykonanie flagi bo już ogólnie dłurzej ćwiczę lecz no bez dziennika; ) uzupełnie go niebawem jak będę na laptopku hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wczoraj sobie abs zrobiłem rutynką z madbarz franka medrano i do tego planki dodałem 1:30 i drugi 1 min bo nie mogłem już : / ale wszystko dobrze zrobiłem hehe brzuch zmęczony byl troche pododawałem ćwicze? aby bardziej się zmęczyć ale trening byl ok ; p ogólnie mialbyć rest ale jednak chce skatować brzuch bo jak najszybciej trzeba flage zrobić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yay dziś zrobiłem z 5 sec flage ale od góry nogi miałem potem na środku udało mi się zatrzymać ciało z 2 sec! :D :D :D zdecydowanie dużo lepiej! ćwiczyłem dziś rutynką specjalnie pod flage http://madbarz.com/all-routines/view-image/b90e7198498d95ce97885accdb3160da/jpg :D zmęczony dodałem planki dłuższe bo 45 sec to za mało zdecydowanie już się doczekać nie mogę nast treningu : ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trening się odbył :D na początek pare prób flagi coraz lepiej wydaje się mi lecz nie potrafię doko?ca się spiąć ;P trening jak ostatnio pod flage i po tym dorzuciłem trochę dipów i na koniec dodałem dipy z plecakiem ale już ledwo ledwo... pobiegłem z 500 m ;o ale jeszcze potym dodałem sobie ostry trening na abs nie patrzyłem tylko katowałem ćwiczenie za ćwiczeniem ... i czuje brzuch (z pamięci wszystkie ćwiczenia) robiłem po kolei... i no zmęczony jestem bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem trening nóg .... Pistolety 2x9 Przysiady 40 50 50 Wypady z obciążeniem 15 15 (bez) 20 Krzesełko 50s 35 sec Wyskoki do góry 20 Niestety musiałem przerwać trening bo jakieś mroczki przed oczyma miałem... za wysokie ciś miałem bo myślałem że mi głowę rozsadzi : / ale wziąłem apap i jest git :D pierwszy raz miałem wiec bez paniki ;p Dziś czuję nogi i to bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś znowu katowanie flagi : D pozamieniałem troszkę ćwiczenia zamiast pseudo push ups robilem pseudo planche push ups no i MU nie umiem to zmieniłem na podciągniecia podchwytem ;p zamiast crunches robiłem sit ups bo mam akurat ławkę na placyku : D i dodatkowo po treningu tym robiłem parenaście pompek diamentowych , z klasnieciem i zwykłych : p tak aby się dobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...