Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] Jak zacząć ?


Fynxu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam 16 lat 176cm, 75kg. Chciałbym ćwiczyć całe ciało. Mam gryf 150cm (5kg), jedna hantle, 14kg obciążenia i ławkę do brzuszków. Chodzi o to, że nie wiem jaki plan ułożyć, żeby przygotowywać się do SW i przy okazji robić mięśnie np na nogach. Mógłby ktoś dać jakiś plan właśnie na całe ciało i przygotowujące do SW. I nie wiem jak to jest bo wujek mi gadał, że obciążenia mi starczy i spokojnie na tym zrobię dobrą sylwetkę. A mi się wydaje, że będę musiał go mieć więcej ;_;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hiehie pozowol ze troche wyprostuje ten chaos:) street workout jest treningiem z obciazeniem wlasnego ciala i wykorzystaniem najblizszej okolicy,drazka,poreczy(krzesel) galezi,placow zabaw itd itd.cale to zelastwo ktore masz mozesz uzyc pozniej jako dodatkowe obciazenie przy podciaganiu powiedzmy. sw to nie tylko takie tricki jakich sie naogladales na yt:)to nudne pompki,przysiady,sklony itp cwiczenia ktore robisz na rozgrzewce w szkole.zanim zaczniesz robic najlatwiejsze tricki to troche czasu minie i bedziesz musial troche pocwiczyc. w odroznieniu od cwiczen izolowanych z obciazeniem te nudne malo wyszukane cwiczenia dzialaja na prawie cale cialo.niby pompka ale np dupsko tez dziala.podczas wyciskania na lawecze troche mniej;) wujek dobrze ci mowil ale patrzyl przez swoj pryzmat-zrobisz tym co masz dobra sylwetke ale to dobre to to o czym mysli wujek-ani za chuda ani zbyt rozrosnieta.poprostu bedziesz w miare sprawny. a teraz pytanie-czy chcesz robic mase miesniowa czy uczyc sie technik?odpowiedz sobie. co do planu to sa 3 drogi 1 ktos z kolegow robi ci plan i bierze za ciebie odpowiedzialnosc i zostaje twoim mentorem,daje ci rady etc etc liczyc sie musisz z tym ze mentor musi miec czas wolny i chec zeby cie prowadzic. 2 jestes wprawny na tyle by samemu cos sklecic z tych planow ktore znajdziesz na forum 3 opcja najodpowiedniejsza-http://uliczny-trening.pl/forum/viewthread.php?thread_id=1379 i masz plan jak od najlepszego krawca-tylko dla twoich potrzeb i oczekiwan z pelna pomoca merytoryczna.stworzony dla twoich celow i mozliwosci. mam nadzieje ze troche rozjasnilem ci w glowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja od 2 lat cwicze na siłowni z ławką obciązeniem i na maszynach. Klata łapa idzie. Wczoraj odpusiłem wyciskanie na ławce, robiłem pompki, różne różniaste, na jednej rece, rece szeroko, rece na wysikosci pasa i jakie tylko mi przyszły do głowy, utrzymywanie ciała dłonie wyciągnięte przed siebie, l sit. Dzis zakwasy jak maaasaakra, chodze jak połamany. Myslałem ze nie bede czuł miesni bo w koncu cwicze 2 lata a tu prosze. Pompuj na ławce ale polecam pompki, niby to tylko pompki ale robia swoje naprawde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja wiem na czym to polega (mniej więcej) ;D Chodziło mi bardziej o to, że np. łydek sobie pompkami nie zrobię. I właśnie czy ćwiczenia jakieś na łydki z moim obciążeniem + sztangą starczy. Ale wracając do tematu to mogę sobie sam ułożyć, wujek może mi pomóc bo kiedyś sam ćwiczył ale coś z kręgosłupem mu się stało i musiał zrezygnować. Więc trochę się na tym zna :D Najlepiej chyba będzie, jak byście mi podali różne ćwiczenia na masę mięśniową, ale na całe ciało z tym co mam. Z możliwością dokupienia trochę ciężaru (nie za dużo ;_:D. Wchodzi też opcja zrobienia kilku poręczy u mnie w piwnicy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz ci odpowiadam: -lydki zrobisz wspieciami -jak sie nastawiles koniecznie na uzycie obciazenia to nie to forum poruszasz:) -skoro wujek kiedys cwiczyl (cos)to zapewne bedzie ci sluzyl pomoca merytoryczna w sprawie cwiczen ze sztanga -co do cwiczen sw to polecam zapoznac sie z dzialem http://uliczny-trening.pl/forum/viewforum.php?forum_id=26 -na mase to jest dieta:D tak wiem zartobliwy nastroj mam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki :D już mniej więcej wiem co i jak i mam taki plan, że ćwiczę od poniedziałku do soboty pompki i podciąganie + w poniedziałki, środy, piątki dokładam nogi. A we wtorki, czwartki, soboty brzuch. Jak myślicie, dobry taki plan? W piwnicy podczas wakacji zrobię sobie jakieś poręcze, bardziej solidny drążek i myślę, żeby po wakacjach zacząć ćwiczyć na tych poręczach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Dynloth zmienił tytuł na [ROZWIĄZANY] Jak zacząć ?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...