Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik HYBRYDO


HYBRYDO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda że nie uzupełniam dzienniczka codziennie ale nie mam poprostu czasu. trening tric + hs oczywiście zrobiony. Wszystko według planu oprócz dipsów (7/4/4) nie wiem czy to nie wina poręczy że tak mało bo robie na mini bramkach do nożnej :D takie kanciaste są. A próbowałem na siłce w szkole to drabinka 1-5 i z powrotem poszłą lajtowo. Ale i tak jest progres więc nie ma się co załamywać. Dzisiaj postanowiłem wprowadzic korekty do treningu hs/df/bl. Back lever zmieniam na trening mu. Do brzucha dodaje core. Df zmieniam ćwiczenia. Hs wyrzucam ćwiczenia typu frog stand i pompek w hs które mam już w czwartek na rzecz codziennych prób :D Dzisiaj abs+core mam nadzieje że wznosy prostych nóg pojdą lepiej niż ostatnio .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajszy trening abs + core dałmocno popalić. NIe robie wznosów prostych nóg ponieważ przez ten dwugłowy nie da rady. Stale szukam trzech żelaznych ćwicze? na dragon flag (jak znacie takowe to mówcie). Na core zrobiłem wznosy nóg w leżeniu na stole :D. leżałem na brzuchu od pasa w gore i unosiłem nogi. Daje popalić. Do tego dożuciłem łódke (uniesienie nóg i rąk w leżeniu na brzuchu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z moich podstawowych: -unoszenie prostych nóg na drążku (lub na poręczach) -V-sit ups Na Dragon Flag: -powolne opuszczanie DF -DF z kolanami i nogami zgiętymi -DF na jedną nogę -DF z nogami prostymi, szeroko rozstawionymi a tak po za tym to świetne ćwiczenie i do DF i FL, mianowicie: -wzniosy do FL na drążku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęć jesszcze nie wstawiałem , mam gdzieś zdjęcie zanim zaczynałem ćwiczyć jak wygrzebie to może się skusze i wstawie prównanie. Tak wogóle dzisiaj sprawdziłem obwód bicka xd około 1 kwiecie? było 30 cm a teraz jest 32 więc nich nikt nie mówi że na kalistenice nie rośnie bicek !!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w srodę nie zrobiłem treningu pleców i bicka ponieważ w poniedziałek robiłem na wf z kolegą drabiniki podciągania i dipsów i poprostu miałem okrutne zakwasy na barkach. Odpusciłem środę ale ten trening odbył się w czwartek: ¦RODA (PLECY+BICEPS+MUSCLE-UP) Podciąganie nachwytem szeroko 10/11/12 (4/4/4) Podciąganie wąskim uchwytem neutralnym 10/11/12 (5/5/5) Podciąganie nachwytem na szerokość barków 10/11/12 (3/3/3) Podciąganie podchwytem zamkniętym 10/11/12 (4/4/4) Szeroki neutralny 10/11/12 (3/3/3) Muscle Up Trening: MuscleUp z wybicia i powolne opuszczanie muscle ups max/max/max (kilka prób na jedną łapke i muscle ups z gumą) nie moge zrobic muscle upa z wyskoku (tylko takiego narazie umię) na prawą rękę. NA lewną leci w niezko?czoność a na prawąani razu :((. Ogólnie do dzisiejszego treningu doszło ogółem 5 podciągnięć więc progres jest. I powiem szczerze że coraz częściej czuje zakwasy na pleckach. Ah i po powrocie ze szkoły było kilka prób hs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hs poszedl jak zwykle bardzo fajnie. juz powoli to ogarniam . bbo jak np. robie proby przy scianie to jak sie wybije to nie uderzam o sciane z taką siłą jak bylo na początku . teraz uderzam delikatnie :D. dzisiejszy trening barki przedramona zrobiony ale to freestyle. zrobilem zwis, wycieraczkipodciąganie na drązku nachwyt do karku. proby l sit (juz robie tak ze mam prawąnoge prosto a lewą mam tak zgietom ze stopa jest kolo kolana)w tym momencie robie jeszcze pike push ups na dobicie barkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisaij musiałem zrobic dwa treningi abs+core//triceps+klata PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS+HandStand) Pompki z rękoma szeroko nogi na podwyrzszeniu 10/11/12 (10/11/12) Pompki diamentowe 10/11/12 (10/11/12) Dipsy 10/11/12 (7/8/4) Push ups hold 10/15/20 (10/15/20s) Pompki na kostkach 10/11/12 (10/11/12) HandStand Trening: próby hand stand max/max/max (było bardzo dużo próB) WTOREK (ABS+DragonFlag) Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 10/12/14 (1/2/3) Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 10/12/14 (10/12/14) Mostek(plank) 30/45/60 (30/45/60_ Side plank 30/45/60 (30/45/60) Spięcia nogi zgięte w kolanach 10/12/14 (10/12/14) DragonF/lag Trening: Opuszczanie dragon flag max/max/max Dzisiaj robiłem dwa treningi. Było bardzo ciężko. Nogi proste do kąta prostego robie tak mało gdyż chce robić uczciwą progresje. Pierwszy raz od dawna nie miałem problemów z side planiem ale za to miałem problem ze zwykłym plankiem. Trening hs poprostu cudo ) Nie chce zapeszać ale myśle że max do ko?ca wakacji będę miał to w jednym paluszku :D Po treningu czuję dół pleców. Jest super. teraz ide się wyspać. Po takim wysiłku muszę być w pełni sił na najlepszy trening w tygodniu plecy bicek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

¦RODA (PLECY+BICEPS+MUSCLE-UP) Podciąganie nachwytem szeroko 10/11/12 (4/4/3) Podciąganie wąskim uchwytem neutralnym 10/11/12 (5/5/4) Podciąganie nachwytem na szerokość barków 10/11/12 (3/3/2) Podciąganie podchwytem zamkniętym 10/11/12 (4/4/4) Szeroki neutralny 10/11/12 (3/3/3) Muscle Up Trening: MuscleUp z wybicia i powolne opuszczanie muscle ups max/max/max (kilka próB) Dzisiajszy trening to istna tragedia. Regres w prawie każdym ćwiczeniu ale usprawiedliwiam to sobie wczorajszym ostrym treningiem. Mam nadzieje że w przyszłym tygodniu będzie lepiej. Po treningu kilka prób hs. Również w tym ćwiczeniu czułem trudy wczorajszego dnia. Wszystko mnie boli. Tylne aktony barków najbardziej. Plecy całe. Kaptury. Jak jutro wykonam trening to będzie cud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle nie było mnie od czwartku ale treningi się odbyły. Zauważyłem że potrafię już utrzymać tuck front lever i zrobić wznosy nóg do drążka. Opanowałem wko?cu technikę dzięki której angażuje brzuch a nie nogi. Dzisiejszy trening to największa tragedia od kiedy zaczynałem ćwiczyć. Spadków ciąg dalszy: PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS+HandStand) Pompki z rękoma szeroko nogi na podwyrzszeniu 10/11/12 (10/11/12) Pompki diamentowe 10/11/12 (10/9/9) Dipsy 10/11/12 (5/3/6) Push ups hold 10/11/12 (10/15/20) Pompki na kostkach 10/11/12 (10/11/12) HandStand Trening: próby hand stand max/max/max (zrobione kilkadziesiąt pró:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto pomógłby mi przerobić/stworzyć nowy plan który przygotuje mnie do wrzesniowej charówki z nowym planem od forum. NIe wiem czy to prawda ale na sw polska i na kalistenika polska piszą że należy ograniczyć ilość ćwicze? i powtórze? (moim celem jest siła poniewąz do tej pory leciałem na wytrzymałość). Słyszałem też że na siłe najlepszy sposób to 5x5. Na filmikach GMB też promują ten sposób. Podsumowując, któe ćwiczenia wywalić a jakie dodać. Zamierzam ćwiczyć nowym planem do września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję same podstawy i dodawaj fazy różne, czyli zatrzymania spowolnienia Rób głębokie i pełne powtórzenia, zero eksplozywności. Np. kiedy robisz pompkę, po zejściu, nie wychodzisz od razu do góry, zatrzymujesz się i dopiero w tedy. Podstawowa zasada: korzystasz tylko i wyłącznie z siły mięśni, bez rozpędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PONIEDZIAłEK -podciąganie nachwytem -przysiady -ćwiczenia chwytu WTOREK -pompki(stopniowe przechodzenie do pompek na jednej łapce) -wznosy nóg -łydki ¦RODA -hspu -mostek -ćwiczenia karku CZWARTEK -podciąganie podchwytem(stopniowe przechodzenie do podciagania na jednej łapce) -przysiady -ćwiczenie chwytu PI?TEK -dipy -wznosy nóg -łydki SOBOTA -hspu -mostek -ćwiczenia karku Wszystko będzie robione systemem 5x5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak ten plan jest dla mnie zbyt lajtowy. Od srody tamtego tygodnia lece na rytynach z madbarz. narazie straszne zakwasy mam po baginer :D w rutynce plecy-biceps lipa byla z szerokim nachwytem. W czwartek rutynka na spalanie tłuszczu . Niby bardzo latwe ale spocilem i zmeczylem sie masakrycznie. w piotek zrobilem dwa obwody na barki. do tego kilka frogstandow. kilka pol pompek hspu oraz kilka prob hs. w sobote robilem co godzinke 3 powtorzenia szerokiego nachwytu. oprocz tego minol mi bol w biodrze i wznosy nog lecą fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie moge zdecydować sięna jakikolwiek plan, od kiedy porzuciłem tamtem to brak mi chęci. po przemysleniach postanowiłem wrocic do treningu z skazanego: PONIEDZIAłEK -podciąganie nachwytem -przysiady -ćwiczenia chwytu WTOREK -pompki(stopniowe przechodzenie do pompek na jednej łapce) -wznosy nóg -łydki ¦RODA -hspu -mostek -ćwiczenia karku CZWARTEK -podciąganie podchwytem(stopniowe przechodzenie do podciagania na jednej łapce) -przysiady -ćwiczenie chwytu PI?TEK -dipy -wznosy nóg -łydki SOBOTA -hspu -mostek -ćwiczenia karku Wszystko będzie robione systemem 5x5 Tutaj mam zamier pilnować oddechu, dokładnego ruchu itp. Dzisiejszy trening : podciąganie 5/5/5/3/4 przysiady wąskie 5/5/5/5/5 ćwiczenia chwytu(zwis na jednej łapie) 5s/5s/5s/5s/5s Zaniem postanowiłem wrócić do tego planu zrobiłem jeden obwód chest routine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...