Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik HYBRYDO


HYBRYDO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

rozgrzewka -15 wznosów prostych nóg do drążka (bez wierzgania i powoli) -14 wznosy nóg ugiętych bokiem do drążka (ze spięciem na górze, bez wierzgania) -1 minuta mountain climbers (szybko) -30 wznosów nóg na drążku (bez wierzgania, kontrolowany opad +zatrzymanie na sekundę w l-sit -14 wycieraczek (porządnych) -Plank 3-5 minut 3-4 serie /odpoczynek między seriami, tak długi byś mógł zrobić następną serię, lecz nie dłuższy niż 4 minuty, odpoczynek między ćwiczeniami - zerowy, chyba że musisz Być może coś poczujesz następnego dnia Ja często na dobitkę daję l-sit 2x 50% max i wznosy nóg na poręczach z zatrzymaniem w l sit, około 50-70 powtórzeñ, można odpoczywać na poręczach, ale bez schodzenia, do tego bez kopania, w miarę kontrolowane powtórzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scy przeczytałem o tym na kalistenika polska: "Pozycja głowy Ten drobny szczegół techniczny ma bardzo ważne znaczenie. Podczas dipów można blokować przewodnictwo nerwowe w splocie ramiennym. Ponieważ nerwy tam się znajdujące biegną przez całe ramię, może się to objawiać mrowieniem, brakiem czucia lub cierpnięciem jakiejś części ramienia. Najczęściej występuje to w palcach. Tym dolegliwościom może zaradzić mocne pochylenie głowy w dół (brodą do klatki piersiowej). "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co chodzi. Miałem tak i czasami dalej się to przydarza, po prostu przyciskasz jeden z 3 nerwów mięśniami. Te pochylenie może być pomocne, aczkolwiek wygląd wielce nie estetycznie i na dłuższą metę jednak lepiej trzymać w górze głowę. Tylko powiedz mi, gdzie tu połączenie tematu w tych 2 ostatnich Twoich postach?! x]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj trening pull troche się popodciągałem. Nie wiem czy nic nie dzieje mi się z brzuchem. Boli mnie od dłuższego czasu na dole koło tych wcięć :D Czytałem gdzieś że to moze być przepuklina ale boli mnie to tylko przy wznosach nóg. przy Ab whell, dragon flag nic nie czuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dzieñ pull podciąganie nachwytem 4/4/4 podciąganie podchwytem 4/4/4 australian pull ups 8/8/10/8 wznosy nóg na drążku 8/10 Korci mnie rozpoczęcie treningu armstronga. Mam tylko problem w tym kiedy do tego treningu wrzucić pistolety aby nie było problemów w podciąganiu Mój max w podciąganiu od kwietnia stoi na 10 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...