Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik HYBRYDO


HYBRYDO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wczoraj zrobiony trening pull, tutaj wyszła ostatnia przerwa związana z chorobą, byłem bardzo osłabiony. ale jakoś poszło Od wczorajszego treningu zaczynam pilnować liczb: podciąganie nachwytem 5/5/5/5 podciąganie podchwytem 5/4/3/3 australian pull ups 8/8/6/5 Od wczoraj zacząłem również biegać i włączyłem dużo skakanki do treningu. Na poważnie ograniczyłem cole i słodycze. Cel na pa¼dziernik-redukcjia ~ 3kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś czuję że trening dzisiaj odpuszczam, robię smarowanie gwintów hspu i po porannej pompce czuję masakryczny ból między łopatkami. Głową nawet sięnie da ruszać :D Co do piętkowego treningu to było super:) Podciąganie nachwytem 5/5/5/5 Podchwytem 5/5/4/4 Australian 8/8/6/6 Prostowniki 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj trening z bólem między łopatkami ale czuję że to już ostatni dzieñ mnie boli Pozycjie statyczne: inverted hang hand stand support hold I dużo dużo hand stand Kilka prób muscle up, nie mam gdzie tego drañstwa robić :( na wieszaku jest delikatnie za wąsko :( A i pompki w hs już jest coraz lepiej. Do koñca pa¼dziernika mój cel 5 hspu napewno zostanie osiągnięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trening push w czwartek poszedł bardzo fajnie. Już zrobię 1,5 hspu. Do pompek z nogami na podwyższeniu dodałem podpórki aby robić głębiej. Do dipsów na kółkach dodałem negatywne muscle up Ze względu na brak odpowiedniego drążka zmienię trening tak aby uczyć się muscle up na kółkach a nie na drążku. Dzisiaj zaczynam czytać książki tsatsoulina na temat kettli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

¦rodowy trening nóg i muscle up : Nogi czuję do tej pory. Pistolety coraz większa ilość i już dzieñ pu¼niej nie strzelają i nie bolą mnie kolana więc technika poprawiona :D Trenong mu, lekkie zmiany. Skoki na drążek już nie z krzesła lecz z 2 cegieł. Negatywy na kółkach(wygodniej i większy zakres ruchu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj nędzny pull, przez cały dzieñnic nie jadłem, jestem już tym wszystkim zmęczony. Brak progresu... dobrze że od listopada nowy plan bo nie wiem ile bym jeszcze wytrzymał. Dzisiaj próbowałem hs i chyba znalazłem ten złoty środek :D Podciąganie słabo, zamiast australian próbowałem podciąganie w l sit z krzesłem pod stopami. Po treningu 5 serii adv back lever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy pull....coś pięknego, chyba najlepszy trening w moim życiu :D Zrobiłem wszystko według moich założeñ: nachwyt 5/5/5/5 podchwyt 5/5/5/5 Australian 5/6/7/8 Back lever.. jak ja lubię tą technikę. Dzisiaj odkryłem że umię zrobić back lever na jedną noge i przytrzymać dość długo Dziwne to wszystko bo nędzny l-sit sprawia mi ogromne problemy. A i hspu przed treningiem. Zrobiłem pełne :D 3 sztuki potem 2 potem 1 Z dotknięciem czołem ziemi Dążymy do 3x3 i przechodzimy na głębokie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...