Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] odciski


mcfinn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze mamy epidemie urwanych odciskow wiec swoje 3 grosze podrzuce.o dlonie trzeba dbac z prostej przyczyny-urwiesz odcisk,masz przerwe.nie ma bata drazka nie zlapiesz a jesli juz jestes taki kozak to za wiele nie zdzialasz.wiec... moim skromnym zdaniem,jako czlowieka nalogowo dbajacego o dlonie -zakupic w rossmanie albo innym kosmetycznym sklepie zdzierak do piet(pumeks i tarka)krem nawizlajacy na dzien i tlusty na noc. -codziennie po kapieli/prysznicu szorowac odciski na dloniach najpierw zdzierakiem a pozniej wygladzic pumeksem. -przed snem nalozyc tlusty krem a na dzien nawilzajacy(w trakcie dnia tez mozna a nawet trzeba) jak ktos lubi poszalec z kasa to mozna kupic kolagen naturalny colway wersja graphite. moje typy to krem konopny herbamedicus na noc i nivea/najtanszy krem z ross na dzien. a raz w tygodniu zrobic sobie goraca kapiel dla dloni w misce.a pozniej zszorowac odciski:) pytanie sie nasuwa-po cholere scierac to co chroni przed drazkiem?zachowywac sie jak baba i smarowac kremami?i jeszcze moze isc do kosmetyczki? no ja ide w przyszlym tyg.i jakos mi jajca nie odpadly od dbania o dlonie a bujajac swoje 100kg na drazku nie mam obaw ze skoncze z rozerwanymi dlonmi co nie dosc ze wykluczy mnie z treningow to jeszcze z pracy. poza tym kobiety czesto patrza na zadbane dlonie;)i nie nie podobaja im sie zolte drapiace odciski:) na dodatek http://stronglifts.com/ripped-callus-treatment-deadlift/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki, jakaś konkretna rada :P Wiem teraz co robić, wiem że o ręce trzeba dbać, już to kiedyś mówiłeś, ale nawet nie wiedziałem jak . Mojemu koledze, znajoma zrobiła pilling, bo też widziała, że ma zjechane ręce, i też przy treningu nie płakał . Jak tylko coś napłynie do portfela, zakupię te rzeczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...