Skocz do zawartości
Maverick

Wakacje 2015!!

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wyszedł Piet tak niepozornie z wakacjami 2015 i jak się okazało chętni są więc kto byłby chętny na taki wypad?:D wiem wiem wszystko się może zdarzyć i nie pojechać czy coś ale na razie tak wstępnie no i gdzie i kiedy na pewno gdzieś lipiec /sierpie? z powodu iż mamy tu uczniów i w tym czasie bd ciepło:D tak więc pisać propozycje:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ja jadę :D Najlepiej jechać w takie miejsce gdzie jest jakiś wypasiony Street Workout Park :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jak najbardziej jestem za :D dla mnie obojętne lipiec/sierpie? :D Propozycje: hmm.. tam gdzie jest ciepło, gdzie jest morze, i można coś zwiedzić, napewno nie nasz kochany kraj gdzie wyjdziesz na plaże i jest pełno śmieci :D więc może Spain, Turkey , Greece ? :D Dobry pomysł z tym tematem bo każdy jak będzie zainteresowany to zacznie sobie odkładać pieniądze :) Jak dla mnie może jechać 4 osoby, ważne żeby była zabawa no i oczywiście treningi razem a i na odpoczynek i inne pierdoły czas się znajdzie :) Ps. ZIPOLA po co Ci plac ?:D jest tyle rurek że damy sobie rade bez placu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dokładnie nie musi być dużo osób mamy czas żeby pomyśleć i uzbierać trochę grosza:D a przez rok pewnie ktoś dojdzie:D haha Piet skąd wiesz że bd tam rurki?:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czuje to w moczu :D yyy w morzu :D hehe nie no napewno są jakieś rurki na pustynie chyba nie jedziemy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o możemy jechać do Lloret de Mar i nakręcić pamiętniki z wakacji wersja SW:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hahahahaha :D jestem za za łebka tam byłem a z miłą chęcią jechałbym jeszcze raz bo jest tam pięknie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tam tylko raz byłem za granicą w czechach na konkursie plastycznym w podstawówce i tyle było z moich podróży pó?niej zawsze po kraju:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja staram się dużo podróżować :) niestety teraz tylko po kraju naszym, ale niech tylko bank ode mnie swoje łapska odczepi to znowu zaczne :D w tym roku wakacje w tatrach naszych :D planuje wejść na rysy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja w tym roku nwm czy kajs pojade moze jedynie na zlot ale nwm jak bd stał z kasa:D BezprecedensowyWitam kolege na pokładzie:d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i jest na 4 na wstępie :D a Dawid nas zakatuje na treningach że ch*j z wakacji będzie :D hehe Pasuje teraz jak jest na 4 wstępnie to od tej wypłaty odkładam kase :) Ahh sło?ce, plaża :D chyba że coś innego proponujecie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hahahhahahahaha ejj tutaj są wszyscy ze śląska :D to i lepiej bo przynajmniej np. można się ogarnąć w Katowicach :D a nie np. w centralnej PL :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Piet napisał(a): Hahahhahahahaha ejj tutaj są wszyscy ze śląska :D to i lepiej bo przynajmniej np. można się ogarnąć w Katowicach :D a nie np. w centralnej PL :)
też prawda to mamy grupkę już małą ślązaków:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie koniecznie bo ZIPOLA z Zagłębia :D to tam gdzieś koło granicy z tym narodem nieznanym nam :D Sosnowcem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ale w zagłębiu odbywają sie pewne wyścigi to można Jej wybaczyć i uznać za Swoją:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Dzięki za przygarnięcie zagłębianki i uznanie za swojej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma sprawy :D Tak wgl my tu zagranica a ja anielskiego prawie nie umia:D haha:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Mój angielski też kuleje to językiem uniwersalnym się chyba nie dogadamy :D Znajdziemy sobie najwyżej tłumacza :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No to tłumacza mamy załatwionego :D Zdecydowaliśmy za niego, że nim został :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze za granice poważna sprawa :) Sam bym się przejechał z wami na takie pseudo "zgrupowanie" , niestety za granice nie pozwolą mi koszta, ale jak wam się odmieni i będziecie chcieli się zebrać w naszym mlekiem i miodem płynącym pfuu kraju :D to jestem ZA ! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi