Skocz do zawartości
Maverick

Wakacje 2015!!

Rekomendowane odpowiedzi

To tak sierpieñ zbli¿a siê wielkimi krokami to mo¿na by³oby siê kiedy spotkaæ aby siê zapoznaæ itp itd:D co Wy na to?:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gralu na wakacjach napewno poleci ta nutka :D tylko ¿e w remixie jakim¶ bo orygina³em ju¿ rzygam hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Co do spotkania to tak jak mówi³em mo¿emy bez problemu zjechaæ siê do mnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dominik a ile jest od Pow3r-a do Ciebie ? pó³ Polski hehehe wsiadaj z nami i jedziemy :) i tak brakuje nam jednej osoby do auta :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dynloth ja siê ³apiê na jaki¶ wyjazd :) teraz to nic mnie nie ogranicza (dziewczyna) wiêc mogê je¼dziæ gdzie tylko siê chce :) to gdzie jedziemy? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

W³a¶nie, jed¼cie z nami :D bêdzie fajniej jak pojedzie wiêcej osób :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zbierzmy du¿± ekipe :P Super to bêdzie wygl±daæ jak z samego rana 20 osób bêdzie bieg³o przez pla¿e :D hehe no i wspólne treningi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to kiedy ten wyjazd siê szykuje? Z jakiego miejsca planujecie jechaæ, ¿eby wszyscy razem jechali no i jeszcze najwa¿niejsze gdzie jedziemy? ;D ja jestem chêtny tylko, ¿ebym nie mia³ w tym czasie praktyk :D Jeszcze mo¿e brata zabiorê :D dajcie jakie¶ info o tym wszystkim :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sky Bajeczka :) my jako grupa wyje¿d¿amy z Katowic :) Jedziemy do Pucka jest to w zatoce Puckiej nad morzem naszym kochanym wyjazd w Sierpniu chyba 14 :) to jest wyjazd weekendowy 3 dni tam jeste¶my tylko do niedzieli :) wiêc te¿ kasy du¿o nie trzeba bo tylko na jedzenie, nocleg i przejazd :) Edit od 15 sierpnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Wiêcej chêtnych osób na wyjazd, super :D Ja jeszcze zapytam kole¿ankê, która lubi æwiczyæ czy by jecha³a :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karola pytaj pytaj ja te¿ pyta³em znajomej czy by nie jecha³± :) ale musi siê zastanowiæ bo do Wiednia jedzie w Lipcu wiêc nie wie jak bêdzie z kas± i urlopem u niej :) ale jak co¶ to te¿ siê pisze :) tylko wiadomo ja jade tam z sensem æwiczenia a nie ca³ego dnia le¿enia na pla¿y plackiem hehe :D wiadomo ¿e i pole¿eæ te¿ trzeba no ale trening przede wszystkim ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ja te¿ z my¶l± o treningach jadê :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale Piet ca³y dzien nie bedziesz cwiczy³ bo siê zajedziesz :D ja te¿ zapytam kole¿anki czy by nie jecha³a :D i ten nooo mo¿e na d³u¿ej jak ju¿ jedziemy to tak z tydzieñ a nie 3 dni :) ju¿ jaie¶ wakacje z tego zrobiæ takie wspólne :D ma³y obóz sportowy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi