Skocz do zawartości
Maverick

Wakacje 2015!!

Rekomendowane odpowiedzi

Sky no w³a¶nie ja to traktuje jak tylko taki weekendowy wyjazd bo w przysz³ym roku chcia³bym ogarn±æ grupe ¿eby na wakacje za granice wyjechaæ a no wiadomo ¿e nie ka¿dy pracuje :) dla mnie to ¿aden problem ale dla innych mo¿e byæ k³opot a jak jedziemy razem grup± to te¿ wypada³o by wróciæ grup± hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nie pasuje ludziom wyjazd na d³u¿ej? ;) mi jest obojêtne ale jak ju¿ przejadê ca³± polske wzd³u¿ i wszerz (nie wiem jak ortografia xD) to bym d³u¿ej zosta³ :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sky ale to pierwszy ale nie ostatnni wyjazd :) bêde siê stara³ do¶æ czêsto zbieraæ ludzi i wyje¼dzaæ jak tylko pieni±dze na to pozwol± :) a jak mówisz ¿e studiujesz w Krk to masz do Katowic kawa³ek :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w wakacje to ja w zamo¶ciu jestem wiêc do Katowic spora droga :) To jak kasa pozwoli to najwy¿ej wyskoczy siê jeszcze gdzie¶ :) nie musi byæ Puck chocia¿ wiem, ¿e tam nasz Kapitan urzêduje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz chcemy to zrobiæ ¿eby spotkaæ siê z Kapitanem no i spêdziæ troche czasu nad morzem no a wiadomo czasu du¿o nie ma to te¿ nie op³aca siê przeje¿d¿aæ z miejscowo¶ci do miejsowo¶ci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zawsze mozemy 14 w nocy wyjechac rano byc na miejscu i potem wrocic tez w nocy i bd 3 dni do p³ywania w morzu:P a pociag mozna wczesniej zarezerwowac i to najlepiej wtedy bezposredni jak bd albo z 1 przesiadka:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako¶ ju¿ to ogarniemy ;) wa¿ne, ¿eby siê spotkaæ ;) jak da radê na 3 dni tylko to jedziemy na 3 dni i ju¿ ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej ej to s± wakacje 2014 czy 2015? :D bo ten temat co¶ zle podpisany :D jedziemy poci±giem pewnie :D ca³y przedzia³ zajmiemy i bêdzie lajcik :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no bo to temat tez na wakacje w kolejnym roku:D tylko sie wdro¿y³y te wakacje i tak zosta³o;p to lajt to nie bd siê spieszy³ z remontem auta :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o jeden m±drze gada :D a jaka¶ data ju¿ bardziej oszacowana? Bo ja mam praktyki w te wakacjê no i chce dobrze wybraæ czas :D zeby moc z wami jechac :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziêki bardzo :) jak tak czytam to ja chyba odpadam bo praktyki :( mogê jechaæ pod koniec sierpnia ale w po³owiê jeszcze nie dam rady :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No szkoda ;c jedziemy w tym terminie bo Matik ma wtedy urlop i ja te¿ ju¿ wypisa³em :) A nieda³by¶ rady piatku wolnego zrobiæ od praktyk ? zagadaæ jako¶ ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w³a¶nie zobaczê jak to bêdzie bo mo¿e uda mi siê skoñczyæ praktyki wcze¶niej jak zacznê od razu po powrocie z KRK :D ale nie wiem jak to bêdzie bo moja ukochana stoi w gara¿u i ju¿ za mn± têskni :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi