Skocz do zawartości
Maverick

Wakacje 2015!!

Rekomendowane odpowiedzi

No powa¿nie :) mówiê Ci, ¿e ja ju¿ bez niej nie mogê i ona beze mnie te¿ :) musimy razem trochê kilometrów zrobic :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to do dworca i z powrotem i wystarczy a nie albo na prakty je¼dzij na niej a nie :D nie ma rezygnowania z wakacji i koniec!:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sky w przsz³ym roku bêdziemy razem ¶migaæ :P zrobimy sobie razem jaka¶ wyprawke gdzie¶ po Polsce :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja jestem za! ;D za rok mo¿e bêdê mia³ 2 ukochane xD wtedy to bêd± zazdrosne :D mam nadziejê, ¿e nie bêd± stawia³y fochów :D a co planujesz kupiæ ? :) ale jak wrócê i nie pójdê od razu na praktyki to przepadnie wyjazd :) zoabczê jeszcze jak egzaminy pójd± :D mam nadzieje ze wszystko wyjdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oby ! liczymy na Ciebie :) My¶le nad jakim¶ nakedem albo turyst± :) dok³adniej co¶ nad BMW Gs, Hornet, Fazer, VFR 800, mo¿e 1100 XX nie wiem zobacze na co fundusze pozwol± :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja my¶le nad GSR 650 :) piêkna bestia :D :D nie mogê siê doczekaæ kupna ;D ale jeszcze torchê trzeba kasy :D To kupuj co¶ i razem polatamy ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok a wiêc mo¿e zag³osujmy zbieramy ludzi z poza forum na wakacje ogarniêtych w SW czy jedziemy sk³adem z UT ? :) Jak tak teraz my¶le z jednej strony fajnie by by³o jechaæ na wakacje du¿± ekip± i ka¿dy od ka¿dego co¶ zaczerpn±æ no ale te¿ wiadomo o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Mam doj¶cie do wielu osób z SW po za forum z ró¿nej czê¶ci kraju i rzeczywi¶cie fajnie by by³o gdyby jecha³o wiêcej ludzi z T± sam± zajawk± :D Ja jestem za tym, ¿eby ich zapytaæ jak co¶ :D Ale jednocze¶nie mam te¿ nadziejê, ¿e z forum równie¿ pozg³asza siê wiêcej osób :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jak co¶ to mam namiar na Krk :) jedna osoba z tej grupy jest wstêpnie chêtna i zaciekawiona propozycj± :) Dla Panów bêdzie co¶ ciekawszego jest to Kobieta hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Dobry krok w przód :) Zdoby³e¶ jedn± osobê wiêcej :) Brawo mistrzu :D A¿ mnie korci ¿eby zapytaæ osób z SW z ró¿nych rejonów o te wakacje no ale musz± siê na to zgodziæ najpierw wszyscy wyjazdowi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybka ankieta :) robimy sobie koszulki do treningów na wyjazd ? Np. Street Workout ¦l±sk/Katowice ? Do tego jakie¶ logo fajne ? My¶le ¿e koszt koszulki nie przekracza³by 40 z³ :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ja ju¿ mam koszulkê z logo Street Workout Katowice bo te miasto ma swoje logo :) Koszt tego to w³asna koszulka + 15z³ za nadruk :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a mo¿e lepiej zrobiæ ¦l±sk bo nie ka¿dy jest z Kato i te¿ nas nie pobij± kibole haha:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Koszulki z napisem ¦l±sk s± dobre poniewa¿ ka¿dy z nas jest z innego miasta i jednocze¶nie wszyscy jeste¶my ze ¦l±ska a tworzymy jedn± grupê :) Bezprecedensowy ma namiary do nadruków na koszulki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam taki pomys³ zeby zrobic koszulke 2 stronna i tak sa propozycje takie: 1. przód: Street!_Workout!.jpg ty³: street-workout-to-lose-weight-fast.jpg 2.przód: Street!_Workout!.jpg ty³: street-workout-to-lose-weight-fast.jpg i na ty³ pod napisem dopisaæ w takiej samej czcionce ¶l±sk 3. przód: Street!_Workout!.jpg ty³: street-workout-to-lose-weight-fast.jpg dopisaæ jak wyzej ¶l±sk a nad g³ow± go¶cia zrobiæ np nick z 4um albo imie kazdy by sobie cos wybral i kazdy pomys³ w drug± strone mo¿na zrobic :D nwm jaki koszt by wyszed³ co Wy na to? i moze zamiast bia³ych koszulek zrobic na czarnych albo i takie i takie albo jakis inny kolor kazdy by sobie juz dobra³:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Tylko nie wiem jakie koszty bo t± koszulkê co ja sobie za³atwia³am to by³a z innych ¼róde³, jedna z osób z grupy stworzy³a logo a potem za³atwia³a te wydruki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

To logo jest fajne ale jest z neta. A w Street Workout ka¿dy tworzy swoje logo ¿eby by³o wyj±tkowe i niepowtarzalne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Bezprecedensowy ma ¼ród³a :D Tylko stworzenie loga mo¿e kosztowaæ :) Ale ja siê nawet mogê z³o¿yæ na takie logo :D A po za tym jeszcze nikt nie ma koszulek z logo ze ¦l±ska :D Bêdziemy wyj±tkowi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko zeby takie cos sie tez oplacalo to by trzabylo wiecej ludu na to zebrac bo inaczej troche drozej nas to wyjdzie pozatym mamy tylko miesiac niecaly na to a nwm czy na zrobienie 2 "lóg"( ??? tak sie pisz? haha ;p ) i koszulek starczy czasu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Noo w³a¶nie :) hehe Matik starczy na spokojnie mamy ponad miesi±æ :) Zagadamy do dawida niech co¶ pokombinuje :) a koszulki na dobr± sprawe robi siê w jeden dzieñ :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wydaje mi sie ze jak narazie mozna skorzystac z gotowcow i dorobic ten napis slaska i imie czy tez tam nick a pó¼niej mieæ wiecej czasu na organizacje juz oficjalnych koszulek ¶l±ska:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi