Skocz do zawartości
Maverick

Wakacje 2015!!

Rekomendowane odpowiedzi

TRENER

Ja te¿ jestem za tym co Piet napisa³ :D Lepiej od razu mieæ swoje logo :) Jeszcze dodatkowo mam propozycjê, ¿eby dodaæ mniejszymi literkami: Uliczny-trening.pl np. pod logiem, który nie tylko bêdzie robi³ reklamê strony ale te¿ bêdzie symbolizowaæ gdzie siê poznali¶my :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No to wiadomo, ¿e nasze logo musi mieæ charakter :D A mo¿e zróbmy z przodu jedno logo a z ty³u napis z imieniem czy tam nickiem i na dole z ty³u jeszcze ten napis uliczny-trening.pl :D W sumie to i tak na razie takie wstêpne ustalenia co i jak. Z tego co widzê ka¿dy z nas ma inne wizje i trzeba bêdzie porozmawiaæ o tym na najbli¿szym spotkaniu bo tutaj ciê¿ko co¶ ustaliæ jak ka¿dy ma inne zdanie na temat ,,Jak koszulki maj± wygl±daæ'' :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogarniemy siê spokojnie pogadmy w przysz³± niedziele co i jak :) ja postaram siê co¶ wykombinowaæ :) niech ka¿dy siê zastanowi i zrobimy narade :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do Wakacji zosta³o troszkê ponad miesi±c by trzeba by³o orientacyjnie ogarn±æ cenê biletów na poci±g w 2 strony i nocleg:D i pytanie czy poci±g nie lepiej wzi±æ w 1 klasie i mieæ siedzenia i przedzia³ w³asny? bo w innych to bêdziemy siê biæ o przedzia³ i ¿eby¶my nie musieli potem staæ przez 12h z baga¿ami:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Jest te¿ opcja zarezerwowania miejsc w ka¿dym poci±gu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisa³em na fejsie :) fajnie ¿e przeczytali¶cie :P zarezerwowane miejsca z miesiêcznym wyprzedzeniem i legitymacj± kosztuj± 28 z³ !!! :D co do rezerwacji pokoju to po 10.07 bêde rezerwowa³ bo bêdziemy musieli wp³aciæ zaliczke kolesiowi pewnie :) i teraz pozostaje pytanie jedzie nas 3 mo¿e 4 osoby czy nie chcieliby¶cie przed³u¿yæ sobie wakacji o 1 dzieñ ?:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ja czyta³am ale nie do koñca bo mój psuj±cy siê komp nawali³ a potem korzysta³am z neta g³ównie z komórki i przyznam szczerze, ¿e juz potem zapomnia³am to doczytaæ A przed³u¿enie wakacji o jeden dzieñ jest dobry m pomys³em :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podró¿ w dwie strony wyjdzie nie wiêcej ni¿ 100 z³ z legitymacjami jak macie :) ja mam studenck± wiêc p³acê w dwie strony 56 z³ :) ja te¿ my¶le ¿e przed³u¿enie o jeden dzieñ jest dobrym pomys³em :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ja nie posiadam ¿adnej legitymacji No to jak na razie jest przeg³osowane, ¿e pdzed³u¿amy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiec dla mnie sie moze o wiecej nawet przedluzyc :P ja czyta³em to tylko jak szuka³em to nie mo¿na by³o tam rezerwowaæ itp jak mo¿esz to podeslij linka do tego co Ty szuka³e¶:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zarezerwujemy na 2-3 tyg przed wyjazdem :) póki co nie mo¿na jeszcze dokonywaæ rezerwacji na 14 sierpnia :) czyli 14 wyje¼dzamy wieczorem i 18 wieczorem wyje¼dzamy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kapitanie powiedz mi od jakiej ulicy macie tam najlepsze pla¿e i wody do p³ywania:D? ta miejscówka na której æwiczycie to chyba te¿ gdzie¶ obok pla¿y jest nie? :D bo muszê sobie noclegi poogl±daæ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Oczywi¶cie, ¿e przywieziemy s³oñce :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi