Skocz do zawartości
Maverick

Spotkanie zapoznawcze przed wyjazdem sierpieñ 2013:D

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak Piet powiedzia³ ¿eby nie spamowaæ w tamtym temacie to tu mo¿emy spamowaæ chyba do woli;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogarnijmy ty³ki w który¶ weekend i poprostu siê spotkajmy poæwiczyæ, pogadaæ i tyle :) jak chcecie to ja wstêpnie proponuje 19.06 lub 22.06 Chyba ¿e w przysz³y weekend w godzinach wieczornych po 18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Proponujê te¿ przysz³y weekend u mnie na otwarciu placu do æwiczeñ a potem siê gdzie¶ pójdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Masz ju¿ pewnie plany na niedziele lub pracê, szkoda. No ale po 18:00 te¿ mo¿e byæ :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Tylko niech siê jeszcze reszta wypowie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reszta to chyba jeszcze Dawid hehe :D Jak mi siê uda to podjade na chwile na otwarcie ale to tylko na chwile :) a wieczorem mo¿emy przetestowaæ ten placyk hehe co wy na to ? bo póki co Niedziela po 18 mi pasuje i moge siedzieæ do 22-23 :) bo w poniedzia³ek na rano hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

To ja zadzwoniê teraz do Dawida i zapytam czy mu odpowiada :D Jak dla mnie plan jest ok i poæwiczyæ mo¿emy na nowym placyku :D A potem co¶ siê wymy¶li na spontana co jeszcze bêdziemy robiæ, chyba ¿e kto¶ ju¿ teraz ma jakie¶ propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Dzwoni³am, Dawid jest chêtny na to spotkanie ale jeszcze nie wie czy dostanie wolne z pracy na ten dzieñ :C A co do grilla to ¶wietny pomys³^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

W niedzielê :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Niedziele o 18 pod wej¶ciem do Nemo ok ? tam siê wszyscy spotkamy nr tel mo¿emy siê wymieniæ via pw :) Grill jak najbardziej podskoczyæ do sklepu po jednorazówke i skminiæ fajn± miejscówke :) a jak grill nie wypali to wiadomo zawsze mo¿emy skoczyæ na billard do Nemczaka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a to podaj dok³adny adres jak mosz to ja se trase zaplanuje bo ja tam sie nie szlajam:d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No to wstêpnie wszystko ustalone :D Czekamy tylko jeszcze na to czy Dawid dostanie wolne na niedziele. Trzymajmy kciuki, ¿eby tak by³o P.S. Mam tak± cich± nadziejê, ¿e przed spotkaniem integracyjnym wszyscy jednak bêd± mogli jakim¶ cudem byæ na otwarciu placyku do æwiczeñ :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Tak, to jest Nemo, ,,park wodny'' :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

A dorzucimy jeszcze do tego dnia wspólny trening biegania? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nooo pobiegamy na sam koniec :P albo zrobimy konkurs na 100 metrów ;d kto bêdzie pierwszy hehe ogarnijmy jaki¶ plan spotkania ¿eby by³o ciekawie hehe Matik ja mam tyle do Katowic co Ty do Nemo :D heh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pewnie ¿e mo¿na pobiegaæ tylko :D no mamy tydzien bd tu cisnac pomysly i potem bd realizowac na spontana ;p no widzisz a wszystko dzieki dt¶:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi