Skocz do zawartości
Maverick

Spotkanie zapoznawcze przed wyjazdem sierpieñ 2013:D

Rekomendowane odpowiedzi

TRENER

No we¼ kole¿ankê, bêdzie nas wiêcej :D I o której w koñcu siê widzimy? Ja dodam, ¿e mam czas od obojêtnie której godziny i dostosuje siê jak co¶ :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja moge tez wczas byc nawet o 11 bo do max 10 mam egzamin a my¶la³em ze mam popo³udniu wiec jak chcecie:d Bezprecedensowy powiedz jej ¿e bêdzie grill to na pewno bd chcia³a:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

A o której jeste¶ z ni± umówiony? :D Bo wiesz, musisz te¿ zd±¿yæ na nasze spotkanie w razie przypadku jakby kole¿anka nie chcia³a jechaæ do D±browy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

A to zd±¿ysz :D Ale móg³by¶ przybyæ z kole¿ank±, by³o by fajnie gdyby przysz³a jeszcze jedna dziewczyna :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Maverick to skoro my mamy czas w sumie od obojêtnie jakiej godziny to teraz czekamy na decyzje reszty w jakich godzinach im ostatecznie pasuje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja uczelnie koñcze o 16:15 mo¿e ciut wczêsniej uda mi siê skoñczyæ :) wiêc ja jestem do dyspozycji hehe od 16:15 Dawid na fejsie pw wys³a³em z nr telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

To ja proponujê o 17:00 ¿eby nikt siê nie musia³ spieszyæ z dotarciem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

A grilla zrobimy nawet jak bêdzie la³o :D Nie wiem jeszcze jak ale deszczowy grill bêdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak bd na kogo¶ czekaæ :P zawsze tak jest :P prosze Ciê my ostatnio na zlocie to ognisko w deszczu roblismy i uda³o mi siê go podtrzymaæ a kie³bacha z deszczówk± nawet smaczna :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

To ¶wietnie, mamy w grupie eksperta z umiejêtno¶ci± podtrzymywania ogniska w deszczu :D To przynajmniej grill bêdzie udany bez wzglêdu na pogodê :D Je¶li siê bêdzie czekaæ na kogo¶ to oko³o 2 minutki z buta od Nemo jest nasz stary plac do æwiczeñ jak co¶, widaæ go nawet stoj±c pod Nemo wiêc poczekaæ mo¿na tam je¿eli ju¿ do tego dojdzie, ¿e kto¶ siê spó¼ni :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

OK. Zobaczymy jutro czy wszyscy bêd± punktualnie^^ Zazwyczaj tak jest, ¿e spó¼nia siê ten kto ma najbli¿ej. No i akurat najbli¿ej mam ja ale my¶lê, ¿e uda mi siê byæ na czas :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Nie bêdzie tak ¼le :P Wskakuje w wygodny zwyczajny dresik bo mam nadziejê, ¿e potrenujemy :D A co do makija¿y to nie ma sensu go robiæ bo by sp³yn±³ na tym deszczu, je¶li bêdzie padaæ XD No i teraz bêdê musia³a znale¼æ sobie inne alibi je¶li siê spó¼niê^^ Jak powiem, ¿e tramwaj z³apa³ gumê i jeszcze trzeba by³o wydoiæ konia to uwierzycie? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehe ja nie mam ¿adnego dresiku;p przyjadê elegancko ubrany i siê potem przebiorê:D nawet jak powiesz ¿e ufo stanê³o Ci na zêbach i posz³o na uszach to uwierzymy:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No to ¶wietnie, ¿e moje alibi siê przyjmie^^ Ale pierwszorzêdnie zak³adam, ¿e bêdê na czas :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spodenki i koszulke co by¶ sie nie spoci³ :D no i mo¿esz jak±¶ fajn± kole¿anke po drodze zabraæ :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi