Skocz do zawartości
Maverick

Spotkanie zapoznawcze przed wyjazdem sierpieñ 2013:D

Rekomendowane odpowiedzi

no i wiadomo we¼my co¶ grosza sobie na tego grill-a ¿eby siê z³o¿yæ i kupiæ jednorazówke i kie³bache :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Biorê ze sob± aparat oraz g³o¶niczek przeno¶ny na trening, w miarê mocny, jak siê odejdzie kawa³ek to muzykê nadal s³ychaæ :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ooo aparat a jaki bierzesz? bo ja mam dar do zabierania aparatu i walenia fotek jak szalony ;p ja mozliwe ze wezme grilla ale nwm jaki duzy mam;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Aparat cyfrowy mam taki bardzo zwyczajny, ten model: http://www.nikonusa.com/en/Nikon-Products/Product/Compact-Digital-Cameras/26332/COOLPIX-S4300.html To ju¿ Cie lubiê jak robisz foty jak szalony, ja mam to samo^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No to widzê, ¿e ka¿dy co¶ zabierze ze sob±^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

A Dawid bierze kole¿ankê :D Tak¿e ka¿dy co¶ lub kogo¶ ma ze sob±. Ale siê zgrali¶my^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze dobrze szybko wyjde do FL i seria hehe :D potem siê bêde chwali³ ¿e trzymam fl 30 sec hahah

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

haha:D ja grilla nie wezme bo za duzy wiec lipa:( Karola kompaktówka no có¿ da rade ja zawsze zabieram lustrzanki bo sam jeszcze nie mam i nawalam po 500 zdjec jak nie wiecej ;p ja 16:10 wyjezdzam z domu wiec albo sie spoznie albo bd wczesniej jeszcze nwm jak zejdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super dziêki wielkie za spotkanie :) by³o super :) wspaniali ludzie, dobra zabawa i atmosfera :) czego chcieæ wiêcej ? wiadomo troche krótko :( no ale nastêpnym razem mam nadzieje ¿e ogarniemy siê na d³u¿ej :P PS> nie czuje trica ;c chyba pójde na l4 hahaha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Zlocik uznajê za mega udany :) Fajnie spêdzi³am z wami czas i nie mogê siê doczekaæ kolejnego spotkania :D P.S. A mnie rwie co¶ w ³okciu^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to dziêki za dzi¶ by³o ¶wietnie jak widze wszyscy szczê¶liwe dotarli do domu wiêc supcio ja w³asnie te¿ teraz dojecha³em :P branoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Jeste¶my tak zgrani, ¿e te kilka dni na wakacjach bêd± fantastyczne :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi