Skocz do zawartości
Workout Athletes

DZIENNIK ZIPOLI


ZIPOLA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ten wózek-grill nie jest do oddania   Zapłaciłam za niego 2zł, Wrzuciłam o tutaj, tak jak się kupuje kawę w automatach i wrzuca monetę 

 

I chyba jakaś wyprzedaż była na zimę bo normalnie to grille są droższe 

 

Także będzie na następny raz

wozek.png

  • Jest moc! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście  Jedni go uwielbiają inni jadą go za to co robi. I jest bardzo znany, zazwyczaj nawet jak ktoś go nie słucha to wie o kogo chodzi..

Fragment jego szkolenia, które motywuje ale jednocześnie jest tyle przeklinania, że jak coś to zdejmę film, żeby nie było, że wrzucam nieodpowiednie treści.

Ale z drugiej strony konkretna motywacja  

 

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie działa bo nie przybieram dużo. Cokolwiek bym jadła złego to przytyje tyle, że tego nie widać. Tylko ja to widzę i muszę wtedy lecieć na bieżnie  Także na tej bieżni też nie siedzę regularnie. Może na 2 miesiące wejdę w roku na podtrzymanie wagi i to na tyle. I jak coś to biegam na zasobach tlenu czyli biegać z taką intensywnością, żeby się czuło ten bieg ale też żeby jednocześnie było się w stanie rozmawiać. Wtedy jest najlepsze spalanie. Interwały jeszcze lepsze niby wg. książek ale na mnie nie działały. Poznałam też kiedyś dziewczynę, która miała o wiele więcej do zrzucenia niż ja i też na nią interwały nie działały, musiała zmienić na tradycyjne cardio. Także każdy musi do siebie dobrać co najlepsze  

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sprawdzić na sobie co bardziej działa  

Więcej mam, jakieś 20% będzie, muszę kiedyś zobaczyć na tych specjalnych przyrządach bo obliczanie samemu to za dużo matematyki   

Wg. książek dla kobiet trenujących powinno być 15%

A 12% to chyba nie chciała bym mieć. Już minęły czasy, kiedy byłam za chuda  

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No to dobrze że z rozsądkiem do tego podchodzisz Podstawa to dobrze się czuć i być zadowolonym ze swojego wyglądu Mówisz o tanicie? Ja jej jakoś nie ufam duża rozbieżność jest przynajmniej na tej na której się sprawdzałem, badanie po badaniu i różnica w wynikach było

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...