Skocz do zawartości
Workout Athletes

DZIENNIK ZIPOLI


ZIPOLA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to, że mało czasu nie znaczy, że ciągle jem byle co Np. dzisiaj mam danie na zasadzie ,,to co w lodówce było" plus jeszcze hot-dog z żabki

Dziękii temu, że warzywa z marketu są tak trwałe jak stal przez tą chemię mogą sobie leżeć dłużej i się nie psują dlatego dzisiaj tak na szybko wrzuciłam kilka warzyw do miski (jak widać pomidory po 2 tygodniach wyglądają jakby były wczoraj zerwane) plus kasza jaglana i mięso. 20 minut trzeba poświęcić, żeby zrobić takie coś

 

Quake nie ćwiczę stania na rękach z powodu nadgarstka. Kiedyś coś tam się próbowało ale obecnie nie praktykuję tego

IMG_20190322_081525.jpg

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam z zaskoczenia wolny weekend więc robiłam porządki z książką pt. ,,Magia sprzątania'' (a właściwie z audiobookiem dostępnym na chomikuj) 

Jeszcze żaden trening mnie tak nie zmęczył jak to sprzątanie  Książka dobra dla osób takich jak ja, czyli że nie wyrzucę tego czego nie używam 2 lata bo to jest potrzebne  

Książka uczy, które rzeczy są na prawdę potrzebne i dlaczego. Pokazuje też jak nie odczuwać żalu po tym, że wyrzuciło się ,,potrzebne'' rzeczy. I jak na razie wyrzuciłam ponad 6 worków na śmieci z różnymi rzeczami (najwięcej było ubrań) i to jeszcze nie koniec  Czuję się teraz taka uwolniona i mam nową energię. I rzeczywiście nie odczuwam braku rzeczy, których nie chciałam wyrzucić  Jeśli ktoś kiedyś będzie chciał zrobić takie większe porządki to polecam tą książkę. Niby sprzątać każdy umie, w sklepach są dostępne różne organizery, które można kupić i np. posortować tam małe rzeczy, przenieść coś z jednej szafki do drugiej żeby mieć do tego np. lepszy dostęp więc pytanie po co sprzątać z książką...

Ale, żeby zrozumieć różnicę sprzątania z tą książką i bez trzeba spróbować samemu  

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No ja też mam tendencję do chomikowania różnych niepotrzebnych rzeczy, kiedyś zbierałem paragony, (niby w celu sprawdzania wydatków, ale do tej pory nie sprawdziłem ) i do tej pory lezą a jest ich z kilkaset a większość już wyblakłą nawet  No i coś w tym jest bo jak ostatnio sprzątałem tak bardziej to dwa kartony ciuchów oddałem dziadkowi i ulga też była tak jak to opisujesz  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ZIPOLA napisał:

Miałam podobnie Wydawalo mi się, że te 2 szafy ubrań to będzie trochę mniej niż jak zobaczyłam po wyjęciu wszystkiego z szaf ile jest tego w rzeczywistości. 

 A nie miałaś tak, że znalazłaś jakąś rzecz, którą lubiłaś bardzo nosić a o niej zapomniałaś? Ja czasami tak mam jak robie porządki w szafie 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...