Skocz do zawartości
Workout Athletes

DZIENNIK ZIPOLI


ZIPOLA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj razem z Pietem ponownie ćwiczyliśmy z grupą ,,DzikiWorkout'' https://www.facebook.com/dzikworkout?fref=ts Trening był podczas wielkiej ulewy no ale oni mają zasadę, że z treningu zwalnia tylko śmierć więc bez względu na warunki pogodowe trening się odbył Było 11 ćwiczeñ w 3 seriach bez żadnej przerwy. Jeśli chodzi o ćwiczenia to były coś w deseñ tych co są w poście wyżej :D Uwielbiam taki workout :D Kreatywne pomysły ćwiczeñ ze sprzętem domowej roboty :D ¦wietnie wyrabia siłę oraz wytrzymałość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj prowadziłam trening dla ekipy DzikWorkout z którymi ćwiczę 2 razy w tygodniu lub czasami raz (było około 10 osób dzisiaj) Poprosili mnie, żebym zrobiła dla nich trening Street Workout pod skille Nie wiem dlaczego chcieli, żebym akurat ja to zrobiła ponieważ nie potrafię nawet tych najprostszych skilli ale jakiś czas zbierałam różne ćwiczenia pod figury z różnych ¼ródeł i dzięki temu mogłam taki trening poprowadzić I jaram się tym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Troszkę mnie tu nie było :D Mam teraz nowy patent co do treningów. Street Workout ćwiczę od dawna i do tego jeszcze od kilku miesięcy pole dance. Postanowiłam połączyć sobie te 2 rzeczy i dzięki temu mam szybsze postępy.

 

Jara mnie ćwiczenie skilli w Street Workout o czym większość osób wie już od dawna ale nikt nie wiedział, że jara mnie też ćwiczenie konkretnych ,,widowiskowych'' figur w pole dance, które mam zamiar umieć już na wakacje

 

Pracuję teraz dużo nad rozciągiem, wzmacnianiem mięśni głębokich, żeby była ta konkretna siła do konkretnych figur :D

 

Wczoraj katowałam dolne partie i obudziłam się z cudnymi zakwasami Kocham ten ból <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwicząc Street Workout oraz pole dance jednocześnie stwierdzam, że trzeba w ten sam sposób wzmacniać siłę, żeby wykonać różne figury, no i jak wiadomo, niektóre z nich są takie same i w jednym i w drugim. Czyli pole dance tak samo mi się bardzo podoba jak S.W. i połączenie tych dwóch rzeczy razem jest czymś co mnie jara :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...