Skocz do zawartości
Workout Athletes

DZIENNIK ZIPOLI


ZIPOLA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz progres pewnie Ci lepiej leci

 

Coś na treningach sobie zrobiłam. Boli nadgarstek, który ogranicza ruchy w ćwiczeniach, które robi się z podpartą dłonią na podłodze ale to już powoli jest w naprawie, a druga z kontuzji to taki przechodzący ból od łopatki do bicepsa, prawdopodobnie zapalenie i też kiedyś to jakoś wyleczę  Niestety jak się ćwiczy takie rzeczy to jest się narażonym na jakieś urazy, zwłaszcza kobiety 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Owszem progres był lepszy, dopóki nie przerwałem treningów przez kontuzję  

Z nadgarstkiem miałem to samo, nawet jakiś guzek mi się zrobił i mam go do tej pory tylko już mniejszy, fizjo stwierdził że od dużych ciężarów  

Co do zapalenia to hmm nie mam pojęcia co można z tym zrobić  

No niestety, ale cóż Ty i tak nigdy się nie poddasz

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto wymyślił, że sport to zdrowie skoro im więcej sportu tym więcej kontuzji. Czasem osoby, które nie ćwiczą lepiej wychodzą na zdrowiu 

Co do Twojego nadgarstka to może masz ganglion skoro jest guzek?

Myślę, że my wszyscy, którzy na prawdę uwielbiamy sport zawsze będziemy ćwiczyć bez względu na wszystko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zgadzam się z Tobą w 100%

No właśnie sport to zdrowie, mój sport wykluczył mnie z części akrobatycznej no i dynamicznej ze względu na ochronę przed ponowną kontuzją wolę nic takiego nie świrować.

Myślałem właśnie nad ganglionem ale nie boli mnie od dłuższego czasu i nie ogranicza ruchy myślałem, żę sam zniknie i w sumie to o nim zapomniałem dopiero teraz jak napisałaś o nadgarstku to mi się przypominało  

Dokładnie, nie wyobrażam sobie życia bez sportu

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kontuzje lub możliwość kontuzji to dramat, przez to trzeba się ograniczać a jest tyle fajnych rzeczy do ćwiczenia. Zwłaszcza tych bardziej szalonych  

 

Sorry za przypomnienie o nadgarstku skoro nie przeszkadzał   Ale tak z drugiej strony to może warto by jednak coś z tym zrobić. Bo często jako sportowcy mamy taką tendencję, że nagle przestaje coś boleć to nagle przestaje się myśleć o leczeniu. Bo samo może przejdzie i jakoś to będzie. A za kilka lat można mieć niespodziankę z tego co się wcześniej zaczęło dziać. I to niemiłą  

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, ZIPOLA napisał:

e kontuzje lub możliwość kontuzji to dramat, przez to trzeba się ograniczać a jest tyle fajnych rzeczy do ćwiczenia. Zwłaszcza tych bardziej szalonych  

 

Sorry za przypomnienie o nadgarstku skoro nie przeszkadzał   Ale tak z drugiej strony to może warto by jednak coś z tym zrobić. Bo często jako sportowcy mamy taką tendencję, że nagle przestaje coś boleć to nagle przestaje się myśleć o leczeniu. Bo samo może przejdzie i jakoś to będzie. A za kilka lat można mieć niespodziankę z tego co się wcześniej zaczęło dziać. I to niemił

 

No właśnie i to szeroki wachlarz wyboru w tych szalonych ćwiczeniach

Haha no co Ty, ale z drugiej strony mnie rozszyfrowałaś - chciałem przeczekać  

No i to jest kolejny problem na starość wszystko wyjdzie

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...