Skocz do zawartości
Workout Athletes

DZIENNIK ZIPOLI


ZIPOLA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Break-dance zaczynałam się uczyć bardzo dawno, wracałam do niego kilka razy i to były raczej takie epizody w życiu. Traktowałam to jako dobrą zabawę i czasem się jeszcze zdarzy iść na jakiś trening ale rzadko. I ze względu na to, że to były epizody a nie stałe treningi byłam zawsze początkująca  ale były też elementy, które mi się przydały w Street Workout np. robienie kilku fajnych rzeczy ze stania na głowie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W break-dance tak właśnie jest, że dokąd nie umie się tych kroków (toprock) a potem jeszcze następnych kroków takich przy ziemi (footwork) to nie można przejść dalej. 

Kolejny etap to nauka różnych freezes i na końcu te najfajniejsze rzeczy tzw. power moves 

  • Że co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki że wam się tak wpierdzielam do rozmowy ;D

W sumie to kiedyś każdy wchodził po drzewach. Jakbyś miała dzisiaj tyle lat co wtedy to by cie nazwali babochłopem i byś miała przejebane życie Teraz to nawet ci młodzi o płci męskiej boją się pobrudzić rączek. Kurła kiedyś to było ~ Gracjan Lat 17 ;D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, ZIPOLA napisał:

A u Ciebie jak to się zaczęło?

Od małego się biegało po lasach i wspinało gdzie się tylko dało, później podstawówka z naciskiem na wf i kilka lat później otworzony klub karate do którego dołączyłem i później nie było życia bez aktywności  

4 minuty temu, RaHHZ napisał:

Sorrki że wam się tak wpierdzielam do rozmowy ;D

W sumie to kiedyś każdy wchodził po drzewach. Jakbyś miała dzisiaj tyle lat co wtedy to by cie nazwali babochłopem i byś miała przejebane życie Teraz to nawet ci młodzi o płci męskiej boją się pobrudzić rączek. Kurła kiedyś to było ~ Gracjan Lat 17 ;D

Żadne wpierdzielam, to dziennik treningowy Zipoli - czyli temat otwarty dla wszystkich, ba może w zamian za Twoje wypowiedzi odezwie się w Twoim dzienniku

Ale co prawda to prawda, pokolenie tak 2010 rok w górę to już jest masakra straszna.. Ja to każdą wolną chwilę spędzałem na dworze czy w lesie (miałem spory las na przeciwko domu) a siedzieć w domu to była kara. A teraz mój chrześniak wiek 7 lat to albo biega w minecrafcie za jakimiś zwierzątkami lub w GTA V śmiga po polach na motocyklu

Dasz takiemu dzieciakowi telefon do ręki to wszystko na nim ogarnie, za moich czasów jak miałem pierwszy telefon jakiś sagem z wyświetlaczem podświetlanym pomarańczową diodą to już było coś - lans na całęgo  

A pomyślcie co będzie za 20-50 lat? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaHHZ dobrze, że tu wpadłeś, może będzie więcej osób do rozmowy I masz rację w tym co piszesz. Ogólnie to sporo młodszych roczników jest użytkownikami zamiast ludźmi i nie wiedzą co to znaczy skakać po trzepaku i drzewach, chodzić po opuszczonych budynkach, biegać po lesie, budować tamę z błota, które jest w kałuży lub zjeżdżać z górki na kartonie. Nie wiedzą co tracą  

 

Dynloth czyli od zawsze miałeś duszę sportowca i zacząłeś się rozwijać w tym kierunku

Ja też miałam cegło-fon z zielonym wyświetlaczem i dało się napisać tylko krótkie smsy a dzwoniło się mało bo minuta była za cenę śniadania ale i tak doceniałam ten telefon bo fajnie było go mieć 

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Haha i to wykupowanie pakietów sms żeby można było popisać  Zawsze jak przypominam sobie przeszłość która jakoś tak szybko zleciała to mi się kojarzy taka nazwa fan pagea na FB "Kiedyś było jakoś fajniej"  No ale cóż pozostaje nam teraźniejszość i jedna niewiadoma w postaci przyszłości

No i te telefony jak upadały to nic im się nie działo Poza tym jakoś mało upadków miał te mniejsze telefony nie chciały tak spadać jak teraz te wielkie  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dokładnie, podzielam Twoje zdanie.. No ale cóż my to przeżyliśmy i mamy super wspomnienia może dzisiejsze dzieciaki też będą wspominać za 20 lat że o kiedyś to się miało Galaxy s9+ i nosiło taką cegłę, a teraz założysz soczewkę i wszystko masz

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...