Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik zelq


zelq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

¦RODA (Plecy+Biceps)

Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4 4/4/5 Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele 25/25/25 14/11/11 Podciąganie podchwytem 5/5/6 5/5/6 Pompki z jedną ręką na podniesieniu (lewa i prawa) 6/6/7 7 6/6/7 Pdciąganie nachwytem 7/7/8 7/7/5 ( ostatnie serie z pomocą ) Brzuch postanowiłem z kumplem zrobić jutro, bo dziś mu się nie chciało. Ogólnie trochę mnie siła dziś zawiodła, myślałem że będzie lepiej a na ostatnim ćwiczeniu już w drugiej serii problemy. Ale nie ma tego złego bo ustałem na rękach około 5 sekund ! :D Z tego jestem bardzo zadowolony. Pytanie drugie co do tych pompek z jedną ręką na podwyższeniu mam a mianowicie: Na której ręce trzeba pracować bardziej, na tej niżej czy wyżej? Dziś zauważyłem że chyba na tej niżej bo lepiej wchodzi a wcześniej opierałem się na tej wyżej :D Trochę zagmatwałem ale mam nadzieję że rozumiecie ocb. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIÊ Z przymrużeniem oka)

Pompki z rękoma przy biodrach 4/4/5 4/4/5 Podciąganie na ręcznikach 5/6/6 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/10s/10s. 8s/10s/10s. Pompki na piłce 6/8/8 Podciąganie za głowę 3/3/4 3/3/4 Mam problem z tym dniem bo nie wiem na co zamienić podciąganie na ręcznikach i pompki na piłce. Zrobiłem podciąganie chwytem młotkowym ale teraz widzę że to chyba na plecy bardziej :f Mogę się podciągać na tych kółkach, to wchodzi na barki ? A co do piłki to nie mam pojęcia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PONIEDZIA£EK (Klatka+Triceps)

Dipsy 4/4/6 6/7/8 Pompki z nogami na podwyższeniu 6/7/7 14/16/18 Pompki diamentowe 6/7/8 7/8/10 Pompki z rękoma szeroko 6/7/8 10/12/20 Pompki na kostkach 6/8/8 6/4/- Zitajcie :D Wczoraj pomimo deszczu i kiepskiej pogody postanowiłem iść na plac z kolegą i nie żałujemy. Wydaje mi się że z siłą coraz lepiej Niestety, trochę się spieszyłem i nie zrobiłem brzucha :P Dziś za to techniki, dopracuję jeszcze plan i edytuję go na pierwszej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde muszę Ci przyznać że na pompkach szerokich poczułem jak ryż z kurczakiem wjeżdża to dawaj 20 powtórzeñ :D Ale na kostkach już zmiękłem bo też się trochę spieszyłem, tak to telefon pod reklamówkę, muza leci i jest git :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek (Techniki)

Muscle up 1) 10 5 Negative Muscle Ups /5s opuszczania 2) 10 5 Podciągnięć do klatki 3) 10 7 Straight Bar Dips 4) 10 10 Explosive Knee Raises 5) 10 0 Clap Push Ups Nie dałem rady na jednej ręce :< HandStand Tutaj muszę się pochwalić że z dnia na dzieñ progress coraz to lepszy, do koñca lipca może uda się zrobić pompki na poręczach ! :D Chwytana flaga Trochę ćwiczylismy z kumplem, lecz mu to bardziej wychodziło. Ja skupiałem się bardziej na pkt. wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

¦RODA (Plecy+Biceps)

Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4 4/4/5 Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele 25/25/25 16/14/12 Podciąganie podchwytem 5/5/6 5/5/6 Pompki z jedną ręką na podniesieniu (lewa i prawa) 6/6/7 7 6/6/7 Pdciąganie nachwytem 7/7/8 6/6/7 ABS Scyzoryki 10 10 Brzuszki z nogami w kącie prostym 20 20 Scyzoryki 15 15 Brzuszki z nogami w kącie prostym 20 20 Pompa na treningu elegancka, problem mam z tymi pompkami jak widać i trochę bardziej czuję triceps ( ¼le robię? ). Postałem też trochę na rękach i już czuję stabilizację w górze, ale byłem zmęczony więc sobie odpuściłem na jutro I coś na poprawę humoru !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek (Barki + przedramię)

Hindu push ups 4/4/5 4/4/5 Dipsy na drążku 5/6/6 7/7/9 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/10s/10s. 8s/10s/12s. Stanie na rękach 30s/35s/30s Podciąganie za głowę 3/3/4 4/4/5 HandStand Paręnaście prób podczas których była jedna idealna :< Zawsze jedna wychodzi pó¼niej lipa :D Stałem około 6 sek, z dnia na dzieñ coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przeprowadziłem lu¼ny sobotni ogólny trening, jutro wyjeżdżam i będę ćwiczył w wawie, mam nadzieję na progress nie mniejszy niż tutaj ( bo wiadomo mogę troche przybalowac :D ). Myślę że w akademiku będzie dostęp do internetu i nadal będę mógł pisać w dzienniku, ew. spróbuję męczyć na telefonie. HandStand idzie pełną parą, załapałem że trzeba mocniej przyciskać do ziemi dłoniami żeby się nie przechylić. Niedługo to ogarnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek (Klata+Triceps)

Pompki z nogami na podwyższeniu 6/7/7 14/16/18 Pompki diamentowe 6/7/8 7/8/10 Pompki z rękoma szeroko 6/7/8 12/14/18 Dipsy 4/4/6 7/8/9 Pompki na kostkach 6/8/8 6/8/8 Siemanko, trening zrobiłem w pokoju akademickim, były też warunki do dipów ( dwa biurka :D ). Dziś technika, idę na jakiś plan w pobliżu a jutro plecy i biceps zrobię na Bemowie. Chcę zobaczyć ten nowy sprzęt :D Tak trochę poza tematem to pracuję w firmie która tworzy gry i ja miałem je testować ale chyba jest jeszcze większy luz :D. Pracuję na laptopie i mam dostęp do neta, więc będę tu jednak zaglądał codziennie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...