Skocz do zawartości
Workout Athletes

Jak ułożyć plan treningowy dla SW ? Jakieś pomysły ?


Rafal96
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rafal96 to jestesmy w podobnej sytuacji. Ja narazie puki co zamieniam czesc cwiczen kulturystycznych na kalisteniczne (na typowe SW musze najpier miejsce znalesc). Tez sie nastawiam dalej na nabieranie masy, wiec bede trzymac dalej zasady treningowe na mase jakie sa przy treningu kulturystycznym, dlatego do pompek i dipsow zakladam plecak z obciazeniem, ale planuje kupic ta specjalna kamizelke dla swobody ruchu. A i przy cwiczeniach na brzuch tez stosuje obciazenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Domin jak bd pisz to coś wymyślimy ;D Lestat myślę że coś wymyślimy dobrego , dobrze robisz dokładając ciężary w plecak siła przyjdzie dużo szybciej i z czasem będzie to za małe obciążenie i będziesz musiał dokładać ale to jest jednak duży plus ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ok, więc ja radzę zrobić tak.  Najpierw ułożyłbym Ci plan pod SW. I jeżeli chcesz, całkowicie przerwać kulturystykę, to tym planem mógłbyś ćwiczyć jakiś czas, a jeżeli nie, to połączymy SW i siłkę. W SW możesz ćwiczyć takimi schematami jak na siłce, albo na siłę, albo na masę. Jeżeli ćwiczysz na siłę to i rzeźba się robi, a jak na masę, to rośnie masa i w mniejszym stopniu, ale rośnie siła. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Quake zmienił tytuł na Jak ułożyć plan treningowy dla SW ? Jakieś pomysły ?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...