Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] Pare pyt / chce zacząć :)


TomekK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam pare pytan na początek waga : 48 kg wiek ; 14 lat wzrost : 169 m 1. Serie cwiczen wykonywac na max ? ile razy w tyg robic treningi ? mam w domu rurke moge sie na niej podciagac poza treningiem ? jakie rodzaje cwiczen wykonywa? 2. czy jest sens stosowania białka czy izolatu białkowego dla poprawienia efektow? 3. jakie cwiczenia na brzuch ? w zwisie czy na ziemi np brzuzki prosze o link 4, czy uzywac rekawic poniewaz po 2 dniach "treningu" zrobily mi sie odciski i przeszkadzaja w treningu . jak tak to jakich (prosze o link ) z gory dz za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. Nie napisałeś ile razy się podciągasz itp. rób serie 75% wytrzymałości czyli 10 razy się podciągniesz max to zrób serie po 7 i 25 sec przerwy i znowu jazda 3-4-5 serii 2. Dodałeś obrazek więc sobie sam z niego wyciągnij wnioski Imo stosowanie na początek suplementów jest niepotrzebne i każdy Ci to powie 3. W zwisie czyli na drążku ćwiczenia angażują bardziej mięśnie brzucha: ćwiczenia to podciąganie nóg do drążka, podciąganie kolan do klatki, L-sit, scyzoryki, skręty nóg gdy masz nogi przy drążku 4. albo dbasz o ręce co jest napisane na 4um chyba nawet Administrator #Bern dodał temat o pielęgnacji rąk albo kup rękawiczki ogrodowe tkz wampirki ja ćwicze bez rękawic odciski mi schodzą non stop i nie płacze PS. Co do wagi i wzrostu proponuje jakąś diete sobie normalną ułożyć i zrezygnować z fast-food-ów i przytyć bo troche mało ważysz jak na taki wzrost

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko podciągam sie na max 8 razy podchwytem a na max robie 26 pompek a co do brzucha po treningu powiedzmy 1 msc bd go widac czy bd go tuszcz pokrywal bo teraz jak napne miesnie brzucha ich nie widac do nich jest lekka wartsewka tłuszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomekk z tą masą to Ci żebra będzie widać a nie mięśnie tak na marginesie Sześciopak u szczupłej osoby jest jak duże cycki u grubej kobiety Tak jak zaczniesz intensywnie ćwiczyć i INWESTOWAÆ w siebie regularnie trenując wylewając litry potu będzie go widać. Dam Ci ciekawostke nie wiem czy wiesz ale jeśli wyrobisz sobie "SIX PACK" i przestaniesz ćwiczyć to cała Twoja praca pójdzie na marne bo on zniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na 4um jest dużo informacji na temat jak jeść a jak Ci się nie chce to wpłać 10 zł na konto Admina i napiszą Ci profesjonalny plan treningowy + diete ale na początek każda informacje znajdziesz tutaj na 4um Poczytaj sobie książkę Skazany na trening albo Nagi wojownik na początek super książki i dojdziesz w nich do poziomu zwodowca A kolega niech dalej wpieprza co popadnie i się dziwi że mu mięśnie nie rosną heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek rób treningi i rutyny na początku z strony madbarz ona teraz czasowo nie działa to z grafiki google https://www.google.pl/search?q=madbarz&newwindow=1&rlz=1C1GTPM_plPL561PL561&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=jey4U8aDJJPG7AaA-IDYDQ&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=677 i wybieraj trening pod swój poziom trenuj jak rutyna każe nie że zrobisz jedno ćwiczenie i gadasz z ziomem 20 min tylko napierdalasz następne. Co do twojej diety ja szczerze nie stosuje ale wiem że dieta jest ważna polecam ci żebyś jadł od razu po treningu coś lekkiego owoce jakiś jogurt tak żeby mięśnie pobierały substancje odżywcze po treningu w życiu codziennym staraj się zastąpić margarynę czy inny badziej na serek topiony, staraj się jeść dużo ryżu z kurczakiem chiñskie żarcie wszystko co zawiera ryż zrób w ogóle najlepiej sobie opcje 5 posiłków dziennie 3 takie solidne czyli te podstawowe czyli śniadanie obiad kolacja i posiłki 2h przed obiadem i 2h przed kolacją ale te dwa posiłki mają ci zastąpić jedzenie które jesz tak nie kontrolowanie czyli idziesz do sklepu chipsy kupujesz czy jesz jedną krome np co 30 min wiesz ocb jak zastosujesz tą podpowiedzi sekretu to z resztą nie powinieneś mieć problemów i twój problem będzie jedynie taki jak zrobić pompkę w staniu na rękach na jednej ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za rade ale mogłbys wybrac dla mnie cwiczenia ktore mogłbym robic narazie rano na brzuch i popołudniu na treningu i ew jakies pompki (mam tez drazek) wieczorem ? jestem poczatkujacym i stąd ten problem ze nw jak wybrac z gory dz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

treningowy plan dla cb 7 podciągnięć nachwyt 5 podciągnięć podchwyt 10 wyciśnięć na drążku czyli dipy przodem do drążka 10 pompek wąskich 15 pompek szerokich nogi na ławce 15 pompek ręce na ławce 10 dips 30 sek uczymanie L-SIT jak spadniesz w 10 sek to wiadomo 3 oddechy i czymiesz 20 aż dojdziesz do 30 sek 3 cykle powtarzasz tych ćwiczeñ po między ćwiczeniami 30 sek przerwy i 3 min przerwy po zakoñczeniu rutyny ćwiczenia na wzmocnienie brzucha to masz nożyce dragon flag rowerek l sit v sit brzuszki moge ci codziennie inny plan pisać ale na początku zrób ten i powiedz czy dał ci wycisk jak tak to jest dobrze bo masz być po treningu wyjebany jak kot :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomekK-szczerze mowiac polecam ci plan od @Dynlotha.kosztuje tyle co nic a jest zrobiony pod ciebie i twoje potrzeby i oczekiwania.rady w stylu cwicz to z tego bo ja tak robie i zyje sa wyciagniete z ..wole nie myslec skad. co do diety jesli chcesz miec wszystko od a do z to ww. @Dynloth cos wspominal o mozliwosci ukladania diet i powinienes sie go zapytac.lub ewentualnie kolege expertsuple. a jesli chcesz miec wiedze a nie tylko przepis co kiedy,to poczytaj dzial odzywianie.bylo tyle tematow nt nabierania masy przez rozne typy budowy.byly tematy co jesc zeby..byly tematy jak wyliczac zapotrzebowanie kaloryczne,bylo w sumie wszystko co ci potrzebne. a madbarz sa niezli ale nie dla wszystkich i nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko wiec chyba kupie trening + diete jezeli bd mozliwosc ja ułożyc przelewem dzis pewnie pojde go na poczte złołzyc a mogłbys jeszcze ułożyc plan na brzuch ? bo przelew idzie 2-3 dni + CZAS układania a ja juz bym chciał zaczac cwiczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko,bardziej chodzilo mi o kolege kokosa:) to o czym mowisz to jeden z powodow.drugi to taki zeby forum ciagle dzialalo i sie rozwijalo.naprawde nie chcialbys pisac na takiej predkosci jaka byla kiedys.a teraz smiga:) zeby dorzucic troche na korzysc-majac rutynke z jakiejkolwiek strony masz raczej male szanse zapytac kogos jak sie robi to albo to.poprostu masz rozpiske i sie jej trzymasz.tutak ktos zawsze ci pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokos po pierwsze nikt tutaj z siebie nie robi "CIULA" ! po drugie wkurzasz mnie już swoimi wypowiedziami i żałosnymi radami gdzie chłopak nie da rady utrzymać na początki 30 sec L-sit, dajesz badziewne ćwiczenia 5 podchwytem 7 nachwytem Zresztą już się pół ¦ląska śmieje z takiego kolesia co robi więcej podciągnięć nachwytem niż podchwytem i jest super mega pro tylko niestety technicznie mu nic nie wychodzi Zapraszam na trening wytrzymałościowy w Niedziele na Sosnowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dynloth zmienił tytuł na Pare pyt / chce zacząć :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...