Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] Pare pyt / chce zacząć :)


TomekK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TomekK napisał(a): Jeszcze 2 pyt mam mianowicie : abs czyli te cwiczenia na brzuch tak? mam genetycznie inaczej zbudowana klatke piesiowa bardziej ku gorze nie bd to zadno przeszkodą ?
1. ABS to ćwiczenia na brzuch (łac. musculi ABdominiS). 2. Jeśli nigdy nie miałeś z nią problemów i lekarz nie zabronił ćwiczyć to nie będzie to żadną przeszkodą, możesz ćwiczyć normalnie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwa wielkie dzięki za odp jutro kolega zrobi mi przelew i poprosze o rozpiske treningu trening wyglada tak ze np : pon klata triceps , wtorek biceps barki itp ? aha i jeszcze jedno pyt jakies cwiczenia w zwisie na brzuch i skosy brzucha ? edit : jest sens dorzucenia do diety białka łowickiego 3 x dziennie przed posiłkami podobno białko moze stosowac kazdy ale na wszelki sie pytam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, dobrze postępujesz. Zdrowa dieta na własną rękę kiedy jesteś aktywny fizycznie wymaga wiedzy, a to wymaga czasu, jeżeli mówisz, że chcesz teraz już trenować myślę, że te 10zł nie będzie wielkim wydatkiem. Kiedy zaczniesz trenować, z czasem będziesz się dowiadywał sam co jeść, jak jeść i kiedy jeść. To samo z treningiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kokos jesli chcesz dalej byc uzytkownikiem forum proponuje zaczac pisanie od jutra.po nocy kiedy to sen sprowadzi na ciebie spokoj i pokore. forum to rodzina ktora sami tworzymy.albo przyjmujesz ogolnie panujace zasady i je ROZUMIESZ albo szeroka twoja droga i daj ci pan bozie jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomekk, także powodzenia dla Ciebie, w Twojej przygodzie z SW i pamiętaj, słuchaj swojego ciała- wg. ważna zasada . Kokos -.-, jak czytam Twoje posty to mnie szlak trafia. Proszę Cie ogarnij się, panoszysz się jakbyś wszystko wiedział i potrafił, a nawet nie pomagasz. Analfabetyzm w Polsce skoñczył się kilka lat temu, nie zaczynaj znowu. I czego Ty chcesz od Nicku Pieta. Jak masz problemy z angielskim, przetłumacz sobie w słowniku i dopiero w tedy komentuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOKOS wystarczy ze do swoich wypowiedzi dodasz imho (taki kulturalny skrot z ang ) i nie bedziesz innym mowil jak maja myslec tylko grzecznie poprawial albo sugerowal inny tok myslenia i nikt nie bedzie mial do Ciebie wontów a pomoc na sile tez duzo nie dajee pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dynloth zmienił tytuł na Pare pyt / chce zacząć :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...