Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] Czy ktoś da radę?


Marcinv94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj ktoś na treningu z grupą powiedział o tym challengu. To na koniec workoutu, kiedy wszyscy byli już zmordowani. Padł pomysł, żeby to zrobić. Co prawda nie mieliśmy okręcających się drążków, ale na 20 kilka osób byłem jedyny, pó¼niej jeszcze doszedł koleś całkiem nie¼le zbudowany :>. 2 miejsce zajęła dziewczyna (czyt. kobieta), miała 1:50 :D. SZACUNEL dla kobiet za tak wielką wytrzymałość (są od nas wytrzymalsze na ból )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja miałem okazję wypróbować ten "wynalazek" :D Na zwykłym drążku trzymam 2min+ Na tym wisiałem 40sec ;p ale zle robiłem bo ciągle poprawiałem chwyt dlatego drążek zaczynał się kręcić i ręka sama mi się ześliznęła. Drążek jest na łożyskach (nasmarowanych), a sam drążek nie jest niczym wysmarowany jak napisał użytkownik wyżej jest suchutki. Trzeba złapać go raz a solidnie i trzymać. Można używać tylko nachwyt i podchwyt. PS:Wypróbowałem go w Bułgarii, jak coś jeszcze chcecie piszcie ;D aha pytałem się gościa który mi udostępnił drążek że był taki jeden co trenuje 5lat albo co ma 5lat nie do koñca zrozumiałem ale wytrzymał 2minuty 30sekund :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Dynloth zmienił tytuł na [ROZWIĄZANY] Czy ktoś da radę?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...