Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] Mam pare pytan


Planu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema zaczne od pytania Nr1 Czy mogliyscie podac mi najlepsze pompki oraz podciaganie w streecie ? Ktore moglbym wrzucic do swojego planu oczywiscie . Juz troche cwicze streeta , wiec chce trening urozmajcic Nr2 Czy warto cwiczyc street workout , jesli silownie ma sie 100 m od miejsca zamieszkania , za darmo ? Jesli tak to dlaczego . Prosze zebyscie podali mi jakies dowody :D Nr3 Ile serii robic w street workout na duze partie a ile na male ? Nr4 Czy w street workout warto robic mase jesli jest sie nie za przymasowanym czy lepiej ustawic sobie diete z odpowiednią iloscią makro i poprostu miec deficyt obliczony tak jak to mowi np ; potreningu.pl Nr5 Czy Kali Muscule ,Frank Medrano ,Haniball For king ,korzystaja z tych calych sterydów itp czy naturalnie :D? moze to jakies glupie pytanie ale prosze o odpowiedz. Najbardziej zalezy mi na HFK Poniewaz bardzo chcialbym osiągnąc taką sylwetke cwicząć Sw naturalnie . Nr 6 Lepiej cwiczyc FBW czy split :D? Cel tak jak napisalem na samym dole Nr 7 I ostatnie pytanie. Czy osiągnę zajebiste rezulataty , dzięki diecie , regeneracji oraz treeningowi ( jak haniball ) , jesli jestem ektomorfikiem ? Poniewaz w streecie podobno ciezej zrobic mase miesniową , a ja jestem ekto wiec nie jestem jakis przymasowany :D Bardzo Was prosze o odpowiedzi na te pytania i o wyrozumialosc. Sproboje sie odwdzieczyc AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ZApomnialem dodac ze zdjecie nie moje wrzucilem na strone tylko przypadkowej osoby ktora ma podobną budowę do mnie Wiek 17 Staz 6 miesięcy Waga 68 kg EKtomorfik Obw Bicepsa 35 cm Obw brzucha :D 83 cm Obw klatki okolo 93 cm Cel masa mieśniowa , ogarniecie technik sw , oraz sila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zauwazyles ale hannibal jest czarnoskory, a murzyni maja predyspozycje to takich rzeczy silowych. Mają wytrzymalsze scięgna od ludzi bialych, a do tego ich mięśnie się szybciej regenerują, ale to nie znaczy ze nie mozesz tego osiagnac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano jest nowy w tej dziedzinie. Potrzebuje waszej pomocy bo nie wiem od czego zacząc Mam 19 lat 195cm wzrostu i 82 kg wagi :D Kiedyś sporo czasu spędzałem na siłowni. Wykluczyła mnie kontuzja która miałem kilka lat temu i się poddałem . Teraz mam plan znowu powrócic ale przeprowadziłem się w inne miejsce i siłowni pod nosem nie mam :D Ale mam za to Parki :D Więc postanowiłem spróbowac sił. :D Na początek chciałbym wiedziec od czego miałbym zacząc i najlepiej początkowy Plan Treningowy jeśli by nie było problemu Jesli jest taka możliwośc to możecie pisac na moje GG ( 5610946 ) Czekam na waszą pomoc Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...