Skocz do zawartości
Dynloth

Dzień Pompek

Rekomendowane odpowiedzi

TRENER

Dzie? Pompek - 09.06.2013r.

Serwis Uliczny-Trening.pl organizuje Dzie? Pompek. Do udziału kwalifikują się wszyscy. Odbędzie się on dnia 09.06.2013r od godziny 00.00 do godziny 24.00. W miejscach wybranych przez Was, np. w domu. O co chodzi? Już wyjaśniam... W dniu opisanym powyżej robimy przez cały dzie? pompki. :) Na koniec zliczamy kto zrobił najwięcej. Pamiętajcie, że można oszukać innych, ale siebie już nie da rady. ;p Jakie są zasady? Przez cały dzie? robimy pompki, takie jak: -Pompki diamentowe -Pompki zwykłe -Pompki z rękoma szeroko -Pompki na piłce -Pompki z nogami na podwyższeniu -Pompki na podwyższeniu -Pompki z rękoma wąsko Pozostałe pompki nie będą naliczane. Robimy tylko pompki które są wymienione u góry. Można je mieszać i robić w seriach i powtórzeniach wybranych przez siebie. Można nawet robić po 10 pompek co godzinę. Ważne, aby były robione przez cały dzie?. Należy obliczać zrobioną ilość pompek i ich kategorię. Np:

-Pompki diamentowe 300 -Pompki zwykłe 400 -Itd.
Na koniec podsumujemy wszystko i ogłosimy wyniki. :) Proszę osoby chętne, aby zgłosiły się w postach poniżej. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Myślę, że możemy co jakiś czas robić takie wydarzenia. Oczywiście ja też startuję. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No jasne. ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Hehe, w sumie to i ja, bo KSW tak się sko?czy, więc będzie dobrze. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Dodałem w temacie KSW 23 i w Newsie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc zaczynam :DD Jako ze dzis malo jestem w domu wiec pewnie nie wygram ale zrobie co w mojej mocy! Zapisze tutaj i w wolnej chwili bd edytował :) Aha i "Pompki na podwyzszeniu" napisałeś dwa razy ;) -Pompki diamentowe - 30 -Pompki zwykłe - 40 -Pompki z rękoma szeroko - 40 -Pompki na podwyższeniu - 40 -Pompki na piłce - 0 (nie mam piłki) -Pompki z nogami na podwyższeniu - 30 -Pompki z rękoma wąsko - 30 W trakcie edycji :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Rzeczywiście, już poprawiłem, dzięki. ;] Ja na razie tylko pompki diamentowe robię. -Pompki diamentowe - 270 -Pompki zwykłe - 200 -Pompki z rękoma szeroko - 150 -Pompki na podwyższeniu - 100 -Pompki na piłce - 100 -Pompki z nogami na podwyższeniu - 100 -Pompki z rękoma wąsko - 150 Nie miałem zbytnio czasu, więc tylko tyle. ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kur*aaaaa ;(((((((( Zapomniałem....;/ jak mogłem....odpokutuje to w inny sposób...jutro poniedziałek dzie? konkretnego treningu żeby czuć go przez cały weekend zrobię go podwójnie...a jak nie too cały tydzie? te treningi 2x ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-Pompki diamentowe - 100 -Pompki zwykłe - 80 -Pompki z rękoma szeroko - 50 -Pompki na podwyższeniu - 60 -Pompki na piłce - 50 -Pompki z nogami na podwyższeniu - 80 -Pompki z rękoma wąsko - 80 Robiłem co mogłem, ale tak samo z braku czasu takie wyniki. ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne ale od wczorajszych pompek zaczal mnie znow bolec staw skokowy xD pompeczki robilem niestety tylko do 13 ale jednak tak czy inaczej motywacja byla :) Trzeba częściej robić takie eventy :DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby kostka miała drobne ruchy, więc może przez to. Wydarzenie fajne i można robić kolejne bo jest wiele możliwości. Ja robiłem od 10 do 15 i zrobiłem: -Pompki tradycyjne 185 -Pompki z klasnieciem 70

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-Pompki diamentowe - 60 -Pompki zwykłe - 80 -Pompki z rękoma szeroko - 70 -Pompki z nogami na podwyższeniu - 80 -Pompki z rękoma wąsko - 100 Trochę dałem dupci bo nie miałem czasu więc robiłem tylko wtedy kiedy miałem chwilę ale zawsze coś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi