Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] Trening bez diety


Planu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano. Mam pytania odnosnie sw poniewaz zaraz zaczynam cwiczyc streeta 1.Chodzilem troche na silke ale nie mam zbytnio kasy na diete . czy nie lepiej uczyc sie trików i cwiczyc sw niz chodzic na silke bez diety ? 2.Czy w Street Workot musze miec diete z deficytem na +? Czy moglbym nie patrzec na kalorie ale ogarnąć B /WW /T??? 3.Czy ektomorficy mogą zajebiscie sie wyrze¼bic w street workout ? 4.Pytanie podsumuwujące. CO będzie lepsze silka czy Street Workout Silke mam za darmo ale po co chodzic na nią , jak mozna cwiczyc sw ... Noi mowie nie mam kasy zeby wpieprzac tyle kcal dziennie , a w street workout chyba nie jest to az takwazne ??? Dzieki za odpowiedzi Daje te odwdzięczenia sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. To zależy co chcesz osiągnąć. Uczenie się tricków bez diety jest tak samo niebezpieczne dla zdrowia jak chodzenie na siłownię bez diety. 2. W ogóle nie musisz obliczać kalorii, po prostu odżywiaj się mądrze. A i tutaj zależy wszystko od Twojego treningu i rezultatu, który chcesz osiągnąć. 3. Tak, nie widzę żadnych przeszkód. 4. Powtarzam, dieta jest tak samo ważna przy siłowni jak i przy Street Workoucie. Zależy od tego co chcesz osiągnąć. I tu i tu możesz osiągnąć zadowalające rezultaty. MY¦L, TRENUJ I JEDZ mądrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planu 1. Jeni wolą rybki drudzy akwarium podoba Ci się Sw ? to ćwicz to i tyle 2. Dieta Ci nie jest potrzebna Masz w domu śniadanie, obiad i kolacje ? Po ciężkim treningu sam zauważysz że więcej zjesz 3. Ektomorfik ma to z tym fajnie że trudno mu nabrać masy ale jak nabierze to nie musi się potem bawić w zrzucanie tkanki tłuszczowej bo jej będzie miał znikomą ilość tylko nabranie masy jest dość trudne 4. Ja na twoim miejscu na rze¼be połączyłbym sobie SW + siłka no ale to jak już wolisz jeden dzieñ w tygodniu przeznaczyłbym na FBW na siłce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci napisze z mojego doświadczenia nie stosuje i nie stosowałem żadnej diety choć wiadomo że dieta dużo daje.Ale wystarczy że będziesz dziennie trenował 1h-1,5h będziesz miał super efekty zajebistą formę i pamiętaj mięśnie najlepiej rosną przy największym wysiłku. Pierdol siłownie, po 3 miesiącach idzi se jeden raz na siłownie i sprawdzi se tylko efektywność i zobaczysz że dzięki sw więcej będziesz wyciskał np na klate i stwierdzisz fakt że nie ma sensu ćwiczyć na siłce ale wyb bur zależy tylko od cb. To jest moje zdanie w tym temacie jak ja to widzę chodząc 3 lata na siłkę a ćwicząc rok SW to po sw czuje się o dużo lepiej i widzę 2 razy większe efekty niż po siłce dla tego jestem bardziej za SW i co do siłki siłka rozwija przeważnie mięśnie powierzchowne a nie głębinowe a kalenistyka właściwie każde ćwiczenie rozwija mięśnie głębinowe. ale jeżeli chcesz coś więcej sie dowiedzieć w tym temacie napisz na pw lub poczytaj w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Dynloth zmienił tytuł na [ROZWIĄZANY] Trening bez diety
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...