Skocz do zawartości
Workout Athletes

WASZE NAJLEPSZE ÆWICZENIA POD TE FIGURY


ZIPOLA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie± prosbe, chciała  bym zebyscie wypisali z waszego doswiadczenia jakie cwiczenia wy sami uwazacie za najlepsze pod takie figury jak: 1. Back Lever 2. Front Lever 3. Human Flag 4. X-Flag 5. Muscle Up 6. Szpiczaga 7. Planche 8. Manna (to jest bardzo rzadko spotykane, ale ktore to cwiczy ale moze jednak znajda sie osoby, ktore to trenuja i wypisza jakies sprawdzone ciczenia pod te  figury 9. V-sit (pewnie tutaj kazdy napisze, umie podstawy do tego jest L-sit ale moze jednak ktorys ma jakies swoje nietypowe i dobre kombinacje na cwiczenia tego dlatego tez to dopisalam) Wiem, ze to wszystko mozna znalezc w internecie ale zaznaczam jeszcze raz, ze zalezy mi abyscie wypisali jakie cwiczenia z WASZEGO doswiadczenia uwazacie za najlepsze i sprawdzone pod te figury 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1.Pompki w mostku 2.wznosy do FL 3.Wycieraczki 5.Nigdy sie tego nie uczylem, bo nie mam gdzie, mam tylko drazek w futrynie, a sprawdzalem przy 12podciagnieciach nachwytem nie zrobilem,a teraz gdy podciaganie sie nachwytem 20razy wyszlo mi za pierwszym razem, wiec mysle ze trzeba sie podciagnac min.15razy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Powolne opuszczanie BL/ wyciskanie BL od dolu/ Hold BL 2. Powolne opuszczanie FL/ Wyciskanie od dolu/ hold FL 3. Na Wzmocnienie brzucha: side sit ups/ Wysoki Side Plank Na sama Flaga: Powolne opuszczanie z gornej pozycji/ Trzymanie HF szeroko nogi/ Trzymanie w pozycji poczatkowej/ Wyciskanie od dolu Flagi 4.X-Flag nie jest trudny po prostu trzeba załapać  technike 5. Podciaganie pod klatke (bez wierzgania)/Max niskie dipy/ Powolne opuszczanie Muscle Upa/ ew. MU ze wspomaganiem 2 osoby 9. No tutaj proponuje robic treningi pod Fronta, ale mozna dac takie cwiczenia jak trzymanie najwyzszego V-sita jakiego dasz rade, bujanie sie w L-sit do V-sit Pozostale nie zbyt trenuja, ale do Planche np Tuck Planche, Adv. Planche, Straddle Planche, Lean Planche, sam osobiscie robie sobie Planche przyjdzie z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Back Lever -DragonFlag -Zwis w Tuck Back Lever -Wyprosty nog w zwisie lewa, prawa, obie nogi 2. Front Lever -IceCream -FrontLeverSwing -DragonFlag -Tuck Front Lever 3. Human Flag -Zwis Human Flag -Unoszenie Human Flag -Wycieraczki 5. Muscle Up -Muscle Up z wyskoku -Dipy na drazku -Podciaganie do klatki 7. Planche -Tuck Planche -Lean PLanche -Proby Adv Tuck Planche To sa mniej wiecej cwiczenia, ktore cwicza pod te figury i efekty jakies sa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...