Skocz do zawartości
Workout Athletes

Trening o kazdej porze


KillahDeck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, Troche mnie nie bylo;) mam nadzieje ze juz bedzie lepiej. Przepraszam na wstepie za jezyk ale pisze z telefonu;P Zastanawialem sie ostatnio, bo roznie ludzie mowia i chcialem uslyszec wasza opinie: czy jest sens cwiczyc za kazdym razem jak masz wolna chwile? W sensie np. Wstajesz rano i robisz kilka serii pompek, pozniej siedzisz gdzies z kumplami na lawce i robisz kilka serii dipsow, nastepnie gdzies przechodzac pod drozkiem kilka serii podciagania? Jak myslicie? Mowie wszedzie serii bo wydaje mi sie ze zrobienie jednorazowo kilku podciagniec to tylko masa energii psu w dupe;) ale moze jest jakis glebszy sens w tym wszystkim i ja go nie lapie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Normalne treningi są lepsze, a przerywany trening jest dobry dla osób, które nie mają czasu na pełny trening. Możesz tak ćwiczyć, źle to nie jest. ;] Ale oczywiście jeżeli będzie taki schemat. Wstajesz rano, 3 seria po 12 powtórzeń podciągania nachwytem. Po obiedzie 3 serie, po 20 pompek diamentowych. Wieczorem 3 serie, po 30 brzuszków. Takie coś by wypaliło, ale weź rozgrzewaj się za każdym razem. ;d A tak to jedna rozgrzewka cały trening dodatkowo pompa większa.  Podsumujmy. Trening przerywany jest dobry, ale pełny jest lepszy. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...