Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] Wymaganie pod techniki SW (baza)


HYBRYDO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siema, mógłby ktoś napisać ile mniej więcej powtórzeñ powinienem robić w tych ćwiczeñ aby zabrać się za techniki. Narazie baza jest dla mnie najważniejsza. Wiem że nie wszystkie ćwiczenia mają taki wpływ na techniki ale proszę o ilość powtórzeñ w tych ćwiczeniach+ może jakies ćwiczenia pominąłem. Podciąganie nachwytem Dipy Pompki HSPU Wznosy nóg L-sit Pistolety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie sądzę, to zależy, ruski mogą ledwo co się podciągać, ale samolot Ci zrobią, także, ten tego. Jak zrobisz 5 poprawnych HSPU to bardzo dobrze, powinieneś być zaawansowany. Nie patrz na ćwiczenia, proponuję ponad około roku samych podstaw. Stawy, więzadła, ścięgna i mięśnie muszą się wzmocnić. Taki Back lever mocno może zniszczyć nieprzygotowany organizm. Chociaż można coś takiego wystawić, proponuję: podciąganie - 20 dipy 40 pompki 50 HSPU - raczej na początku nie zrobisz żadnej Wznosy prostych nóg do drążka- 20 L-sit- aby potrafić utrzymać Pistolety- nogi?! ćwiczysz nogi? to SW nogi nam nie potrzebne!! Tylko cię spowolnią w robieniu fronta i innych! Oczywiście just kidding. Pistolety to bardzo wartościowe ćwiczenie, dla nieprzygotowanych mogą zrujnować stawy. Najpierw we¼ się za wzmocnienie nóg normalnymi przysiadami, uważaj na pistolety. Jednakże warto mieć silne nogi, a przynajmniej je trenować, nikt nie powinien przeskakiwać a leg day. Pamiętaj, że tyko prawdziwe powtórzenia się liczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...