Skocz do zawartości
Workout Athletes

Zmiana planu


frinks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiqj zamierzam calkowicie zmienic sobie plan treningowy. Przez pol roku mojej przygody z sw cwiczylem l roznymilanami opierajac sie na podstawowych cwiczeniach. W moim aktualnym planie oprocz cwiczen na partie miesniowe chcialbym umiescic takze jakies techniki. Tyle wudsje mi sie ze cwiczenie w kazdy dzien innej techniki troche mija sie z celem. Wezmy sobie planche, jest bardzo trudny do wykonania i wymaga lat vwiczen. A wezmy ssobie muscle up albo hs. Sa to techniki ktore juz prawie prawie umiem. Njewiem cxy cwiczyc jedna technike np planche codzennie, jest to pewnie dobry sposob lecz zaniefbam wtedy inne techniki.w dodatku nie chce zaniedbac podstawowych cwiczen Jezeli ktos mial ten problem i sobie poradzil to prosze o jakies wskazowki. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja codziennie prawie na koniec treningu staję na rękach i widać postępy. Nie można się tego nauczyć w jeden tydzieñ, trzeba ćwiczyć codziennie, co do muscle up'a to jest drugi w kolejności. We wtorek mam typowo trening pod muscle up, a poza tym zwykłym treningiem budujesz siłę niezbędną do jego wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no bo gdybyś każdą technikę ćwiczył codziennie a miałbyś ich np. 3 to zwykłego treningu byś nie zrobił no chyba że masz dużo czasu.Taki trening trwał by około 2-2.5 godzin imo. Wmanewruj sobie w plan pod splita codziennie inną technikę. Np. Klatka+triceps+handstand, Plecy+biceps+l sit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

split, ktory zawiera cwiczenia typowo pod techniki, a te cwiczenie sa jednoczesnie umieszczone pod partie miesniowe dajmy na to : poniedzialek-> plecy+ bic+ muscle up, HS do barkow. Uloz sobie splita ktory bedzie poprostu w wiekszym badz mniejszym stopniiu trenowal techniki. A podstawy nie zgina, bo zeby wykonac jakas technike trzeba je miec bardzo solidne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku robiłem tak , że np: Jest poniedziałek , robię mój trening i trochę pod technikę i tak każdego dnia coś innego . Teraz mam tak :Poniedziałek Klarka i triceps to dokładam sobie MU bo angażuje klatkę jak i triceps , w czwartek mam barki to robię tylko ćwiczenia pod BL/FL i trochę planche , barki cały czas pracują . Teraz tylko te techniki robię , czasami tam porobię pod flagę ale rzadko . Mi tak jest dobrze , widzę postępy cały czas :D Może coś zrozumiesz .. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...