Skocz do zawartości
Workout Athletes

Nasze rekordy


Dynloth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nasze rekordy

W tym temacie piszemy o naszych rekordach, wynikach, osiągnięciach itp. Po prostu kopiujemy rzeczy, które umiemy i wypełniamy swoimi wynikami. A za kilka miesięcy napiszemy ponownie i porównamy wyniki. I pamiętajcie!

NIE JEST WAżNE BY BYć LEPSZYM NIż KTO¦ INNY, ALE BY BYć LEPSZYM NIż WCZORAJ!

-Pompki standardowe
-Pompki diamentowe
-Pompki tygryski 
-Podciąganie nachwytem
-Podciąganie podchwytem
-Dipsy
-Przysiady na jednej nodze
-Pompki na jednej ręce
-DragonFlag
-HumanFlag
-MuscleUp
-BackLever
-FrontLever
-L-Sit
-V-Sit
-HandStand
-Plank
-Planch
-FrogStand

Kopiujemy techniki, które potrafimy wykonać i wpisujemy swoje wyniki, rekordy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

-Pompki standardowe 115 -Pompki diamentowe 50 -Pompki tygryski nie robię tego -Podciąganie nachwytem 46 -Podciąganie podchwytem 32 -Dipsy 50 -Przysiady na jednej nodze 10 -Pompki na jednej ręce -DragonFlag 20 -HumanFlag 15 sek -MuscleUp 8 pod rząd -BackLever 32 sek -FrontLever 2 sek -L-Sit 45 sek dawno nie robiłem sary wynik -V-Sit 3 sek -HandStand -Plank 3:45 -Planch nie mój level -FrogStand nie robię tego -Korean dips 22 - X flag 7 sek po wakacjach powinny być lepsze wyniki lub spadki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid ćwicz negativy na podchwycie i bd się podciągał jak torpeda bardzo mocno to zmacania mięśnie polecam ci to. i rób negatiw nachwyt podchwyt ale tylko jak wracasz potem se podnieś poprzeczkę że całe podciągnięcie będziesz wykonywał po tyg ćwiczeñ zrób se przerwę z podciąganiem dwa dni lub 3 ale katuj to dziennie po przerwie podciągnij się na max szybko wolno jak wolisz i się zdziwisz o ile podciągnięć podniosłeś progres polece ci też archanioły też ładnie barki wzmacniają bd wytrzymalszy naucz się masklapa do perfekcji i potem w planie wpisuj se z rzędu z zwisu też dobrze na moc ci to pójdzie jak bd potrzebował rady czy coś wal śmiało. A co do komentarza Piet najlepiej zostawię to bez komentarza kto mnie zna to wie ile średnio trzymam flage :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa jak dla mnie to nie robisz tego czysto technicznie. :P Lubię widzieć takie liczby, ale zawsze gdy je widze to zastanawiam się jak wyglądają pompki czy podciągnięcia w wykonaniu takiego delikwenta. Bez urazy, do każdego mam takie zastrzeżenia więc nie bierz tego do siebie. :P P.S. Z chęcią zobaczę filmik w którym pokażesz tempo ćwiczenia danego i to ogólnie jak robisz. :D Wtedy bedę miał 100% pewność i wiare w Twoją wytrzymałość. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reidar będziesz w okolicach kato to poćwiczymy wiem że masz zamiar przyjechać daj tylko cynk na forum i się wszyscy skumamy :D dziwi mnie naprawdę fakt że dla was jest to szok że tyle da się zrobić od szczału przed treningiem nie znam waszego poziomu więc się nie wypowiadam znam osoby które jeszcze mają lepsze rekordy i liczyłem bardziej na to że mi pomożecie jeszcze d¼wignąć poprzeczkę a tu chuj wielki jak szelki kapa jednym słowem nikomu nic nie bd udowadniać Reidar bedzie na śląsku i sam stwierdzi czy ściemniam czy mowie prawde i wszystko dla was w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że coś wydaje się niewiarygodne, nie oznacza, że jest niemożliwe. Skoro są ludzie co np. robią po kilka tysięcy pompek naraz, to dlaczego miałby kłamac? Powiedzmy, że jestem naiwny i wierze w to... W środowisku sportowym czasami dostrzegam hipokryzję i zawiść. " Jeśli ja nie umiem, to on na bank nie potrafi". To jest dla mnie przykre. Myślałem, że ludzie trenujący kalistenike i sw są czyści, jak te szlachetne sporty, ale... Czasami się mylę. A szkoda. Może czasami warto uwierzyć w ludzi i świat, a nie zazdrościć komuś, to niszczy nasze piękno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie oceniam, tylko jak maawiam mam objekcje do każdego kto tak podaje, nic na to nie poradze. Nie sądzę, że jest to coś niemożliwego - BA, jak najbarzdiej wykonalnego i jak sam Szklanek mówisz są przecież ludzie którzy robią większą ilośc powtórzeñ bez problemów. Staram się wierzyć, ale przez swoje doświadczenia na różnych forum nabrałem troche dystansu, nie bierz tego do siebie Kokos jak coś, nie chce nikogo urazić czy cokolwiek. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...