Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] Siemanko. Proszę o pomoc.


Mister
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma czegoś takiego że trenujesz tylko te partie które wymieniłeś. Oczywiście to może być twój priorytet ale innych te nie możesz zaniedbywać. Nie zapomnij o nogach. http://kalistenikapolska.pl/topic/6157-stary-jak-%C5%9Bwiat-5x5-przyk%C5%82adowy-plan-treningowy-na-wzrost-si%C5%82y/

po pewnym czasie możesz zamienić na to:
proponuję ćwiczyć 3 razy w tygodniu na początek Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening w domu bez żelastwa dobrze trafiłęś. Na poczatek FBW full body workout, czyli trening całego ciałą. Możesz cwiczyc 3 razy w tygodniu np pn,sr,pt. jest to trening od ktorego powinienes zaczac tym bardziej ze nie cwiczyles wczesniej. zaczynasz od parti największych do najmniejszych np nogi- plecy- klatka piersiowa- barki- bicepsy- tricepsy, oczywiscie na poczatek rozgrzewka. po ok 2,3 miesiach mozesz sprobowac split. sam dojdziesz do tego czy fbw daje co to co chcesz, potem konkretny plan i dajesz kopa miesniom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj o stopniowym dodawaniu trudności i nie id¼ na szeroką wodę. Najpierw opanuj podstawy ( mostki, dipy, przysiady, stanie na rękach, głowie, pompki, podciagniecia, wznosy nóg). Możesz też zadbać o "motoryke", wykonując sprinty itp. Masz idealny wiek do tego:-). I rada. Ciesz się ruchem i sportem, a nie ćwicz aby mieć ogromną muskulature. Efekty przyjdą z czasem, wystarczy tylko systematycznosc i cierpliwość;-). Chyba lepiej mieć kocie ruchu, niż być napompowanym jak steryd bez sprawności:->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja chcę jeszcze biegać obok siebie mam boisko szkolne na którym nikt nie gra a jest tam bieżnia więc również będę biegał, chcę również poprawić kondycje. A te muskuły itp to nie chce mieć takich wielkich tylko nie chcę też być pizdą, która wyciska ledwie 10 kg na klatę. Przez kilka lat zasiedziałem się przed kompem i to był błąd, straciłem dużo kondycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz biegania polecam jeszcze różnego rodzaju ćwiczenia wyskoku. Budują siłę, a co za tym idzie szybkość biegu. I nieśmiertelne wznosy lydek ( najlepiej według progresji ze " skazanego na trening dwa"). Ale zaraz. Na początek wystarczy, że zaczniesz spokojnie tzn. na 10 sekund sprintu musi Ci przypaść 50 sekund wolnego, bardzo wolnego truchtu lub spaceru. wystarczyłoby z 5-6 takich powtórzeñ. Dobrze jest też nie biegać od razu np. 200metrów sprintem, tylko 40-60m po 6 powtórzeñ. I sprinty pod stromą górkę, czy bieganie po schodach. Tak wyrobisk siłę i wydolność. Dobrze będzie też jeśli zaczniesz też biegać długie dystanse. Na początek 1km bąd¼ 10min spokojnego biegu. A wracając do muskul... Największa siła jest w umyśle. Jeśli zadbasz o odpowiedni stan umysłu, ciało będzie Ci posłuszne i w doskonałej formie. Z czasem masy Ci przybędzie, ale w takich sytuacjach wole nastawiac ludzi na siłę, radość ze sportu i sprawność. Tym się kieruj. Bo czasami, albo trochę częściej niepozorna " pizda" potrafi czynić zadziwiające rzeczy, przy których największy kafar albo trochę mniejszy mieknie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Dynloth zmienił tytuł na [ROZWIĄZANY] Siemanko. Proszę o pomoc.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...