Skocz do zawartości
Workout Athletes

Metody łączenia SW i Siłowni


JedenSzescTrzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Cwicze na silowni 5 msc ale mi sie to nudzi . Zainspirowali mnie sportowcy , Medranl Haniball Kali ....i wielu inych . Powiem wam ze nie moge miec zadnej diety ze wzgledow finansowych wiec pomyslalem ze polacze silke z sw. Troche urosne i skilow sienaucze.chcialem was poprosic o warianty jak mozna ze soba to polaczyc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Jest tu sporo ludzi, którzy łączą SW z siłownią. Ja tego nie robię. Jednak jeżeli siłownia się Ci znudziła, to proponuję 5 dni treningowych w tym 2 dni na siłowni. pozostałe 2 dni albo na regenerację albo na trening technik, które wymagają czasu tak jak stanie na rękach. Dni treningowe naprzemiennie. Tutaj pytanie, na czym dokładnie Ci zależy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadasz, Hannibal jak zaczynał był głodnym dzieciakiem z ghetta, a jednak. Problem w tym, że dzięki dobrej diecie po prostu progres będzie szybszy, bo organizm będzie dostawał potrzebne mu wartości. Pomyśl trochę jakie partie chcesz robić z SW a jakie na siłowni. Albo nawet rób sobie treningi na siłowni, ale niech Kalitenika będzie większością treningów. Np. dipy z obciążeniem, przysiady z obciążeniem, pompki, wznosy nóg do drążka, martwy ciąg, mostek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będzie szybszy. Nie pisałem też, że bez diety nie można zbudować fajnej sylwetki, wystarczy jeść z głową. Ale to co prezentuje Hannibal jest poza zasięgiem człowieka ćwiczącego bez niej. Jak zaczynał to może i był głodny, ale zapewne pózniej zaczął zwracać uwagę na to co je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zaczyna . Dieta jest wszystkim tym co jemy, więc nie ma czegoś takiego jak trening bez diety. Do wszystkiego trzeba cierpliwości, myślę że spokojnie bez jakiejś mocno zbilansowanej diety taka forma jest możliwa i to jak najbardziej, tylko trzeba dużo czasu, nic nie jest po za zasięgiem możliwości człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...