Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] Kłucie przedramienia


Footbag
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez MerDano,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam problem odnośnie przedramienia. Podczas dłuższego podciągania zaczyna mnie strasznie boleć coś na zasadzie wbijanych szpilek... Ból występuje w obu rękach po 15min przechodzi ale jak wróce na drązek zaczyna znowu. Przy pompkach każdego rodzaju czy też dipsach mnie nie boli... Zauważyłem że jak mam dłuższy okres regeneracji to mnie nie kuje. Czy to wynik słabego przedramienia czy może niedobór witamin czy aminokwasów. Przyznam że za dużo piłem coca-coli która wszystko wypłukuje. Proszę o porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten ból masz od razu? Może to kości? Jak trenowałem pewne tricki to całe moje obciążenie spadało na kość, przez co bolało mnie przez ok 3 tygodnie, pó¼niej kość się wzmocniła i jest wszystko ok. Przy podciąganiu mocno pracuje statycznie przedramię, może po prostu musisz je wzmocnić. Jak długo Cię boli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Zostaw te maści, one nie pomogą. Skoro trenujesz 3 tygodnie to po prostu przedramiona się wzmacniają jest sporo mikrourazów, może nawet zbyt wiele, więc Cię bardziej boli. Ew. czasami się zdarza, że mięsień jest przykurczony, lub spięty, w tedy warto sobie zrobić masaż, który może trochę boleć. Nie wiem czy to działa, ale sam to robię i wydaje mi się, ze działa, kiedy mam na prawdę mocno zjechane mięśnie, podczas mycia się biorę ciepłą wodę z sporym ciśnieniem i jakoś sobie to masuję. Jeżeli mięsień jest przykurczony lub spięty to masaż dla niego może wyglądać tak, że rękę kładziesz np na ziemi zginaczami nadgarstka do góry, klękasz, drugą ręką gdzieś na środku przedramienia uciskasz lekko masując, przesuwając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dynloth zmienił tytuł na Kłucie przedramienia
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...