Skocz do zawartości
Workout Athletes

[pomocy] Trening Armstronga - Serie treningowe


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje małej pomocy, wytłumaczy mi ktoś o co chodzi w seriach treningowych w planie Armstronga bo ja chyba to ¼le robię ;/ Trening Armstronga Dzieñ 1 5 Serii podciągania wykonywanych do upadku mięśniowego. 90 sec. Przerwy pomiędzy seriami. Nie martw się o ilość powtórzeñ. Na początku zauważysz, że zwiększyła się twoja ilość powtórzeñ w 2 ostatnich seriach dopiero po czasie skoczy ci ilość powtórzeñ w pierwszych trzech. Dzieñ 2 Dzieñ piramidki. Rozpocznij od 1 powtórzenia, w następnej serii będą 2, w kolejnej 3. Kontynuuj dopóki nie spalisz serii (poprzednią serię wykonałeś robiąc 6 powtórzeñ, ale w następnej udało ci się wykonać zaledwie 4 - spalona seria) Wykonaj o jedną serie więcej maksymalnym wysiłkiem. Przerwy między seriami wynoszą 10 sec. Dzieñ 3 Wykonaj trzy serie treningowe ( o seriach treningowych pó¼niej) normalnym chwytem (nachwytem lub podchwytem ręce nieznacznie szerzej niż barki). Przerwy 60 sec między seriami. Następnie trzy serie wąskim podchwytem (ręce złączone razem) Również przerwy 60 sec. Na koniec wykonaj trzy serie szerokim nachwytem. Przerwy 60 sec. Dzieñ 4 W tym dniu wykonaj jak najwięcej serie treningowych. Odpoczywaj 60 sec. Pomiędzy seriami. Rób dopóki nie spalisz serii. Nie przekraczaj 9 serii. Jeśli dojdziesz do 9 staraj się zwiększyć serie o jedno powtórzenie w następnym tygodniu. Dzieñ 5 Powtórz sesje treningową, który wydawał ci się najcięższa w danym tygodniu. Może się to zmieniać w każdym tygodniu. Możesz również spróbować wykonywać podciągania z obciążeniem w tym dniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Kapitan Pow3r napisał(a): Yyy. jak mogę Ci pomóc skoro tu masz wszystko czarno na białym? :c Jeżeli robisz wg tego co tutaj pisze to jest git.
Bo chodzi o te serie treningowe bo w 1 dniu to cisnę ile się da w drugim piramidkę a w 3 dniu są serie treningowe i na czym one polegają? to też piramidka czy co, bo mam wykonać po trzy serie rożnymi chwytami , tak samo w 4 dniu jak najwięcej serii treningowych. za pierwszym razem robiłem piramidkę ale nie wiem czy to tak ma wyglądać...
Ciekawy plan btw. Napisz czy przyniósł jakieś efekty jak nim dłużej poćwiczysz.
spoko dam znać:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o piramidkę to robisz np 1(10 sek odpoczynku), 2 (20 sek..), 3 (30 sek). W pierwszym dniu ciśniesz 5 serii na full. W czwartek robisz serie np. 1seria-3 2seria-3 . . . 8seria2 Spaliłeś serie. Koniec w tym dniu. Pamiętaj gdy spalisz we wtorek piramidke to robisz np. 3 min przerwy i robisz swój max. Jeżeli chodzi o to robisz tak jak w poniedziałek tylko że ze zmianą chwytów. ¯adnej filozofii nie ma po za tym jak wprowadzisz różne zmiany to nic się nie stanie ponieważ plan polega na tym że robisz podciąganie codziennie. tylko że zawsze inaczej Efekty powinny być ja kiedyś kiedyś z 2 podchwytem do 10 podchwytem w miesiąc :)Coś pewnie pokręciłem dlatego podsyłam link gdzie jest wszystko idealnie opisane. Przeczytaj wszystko. http://www.sfd.pl/Trening_Armstronga_na_popraw%C4%99_wyniku_w_podci%C4%85ganiu_na_dr%C4%85%C5%BCku-t442964.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...