Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
szklanek23

Odno¶nie projektu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zobaczy³em na tablicy og³oszeñ, ¿e jest mo¿liwo¶æ finansowa, aby stworzyæ plac do street workoutu:). Jest tylko jeden problem. Otó¿, czy nieca³e 10tys. z³otych wystarczy na stworzenie takiego placu? Pilnie potrzebuje informacji, albo chocia¿ pomocnych linków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem tak , starczy na podstawy , drazki porecze ,lawki na df ,jakies drabinki , takie nabradziej slawne podstawy , http://uliczny-trening.pl/articles.php?article_id=22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oby;). Wczoraj znalaz³em plac za 11 tysi, wiêc mo¿e wioska dosa³aby dofinansowanie od gminy, albo z funduszu pomocy dla alkoholizmu... Uda³o mi siê przekonaæ ju¿ z 15 osób:). A przeciêtnie na zebrania chodzi po 10. Jeszcze jutro przejdê siê po wiosce i przekonam moich rówie¶ników. Czuje, ¿e ten projekt przejdzie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TRENER

¯eby miasto siê zgodzi³o na projekt to musi byæ on z atestami. A to dodatkowo kosztuje co automatycznie sprawia, ¿e mniej kasy zostaje na sam plac. Firmy, które robi± te place z atestem maj± oczywi¶cie te¿ drogie place. Wiem troche na ten temat poniewa¿ walczy³am o plac w swoim mie¶cie oraz dowiadywa³am siê jeszcze w Urzêdzie w innym mie¶cie jakie wymagania trzeba spe³niæ, ¿eby u nich powsta³ plac. A ka¿de miasto ma troszeczke inne warunki, które trzeba spe³niæ, ¿eby taki plac powsta³

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Dziêki;). Je¶li siê uda, a wiem, ¿e tak bêdzie, to ju¿ teraz zapraszam wszystkich szanownych graczy do odwiedzin placu;).Bêdê na bie¿±co informowa³, jak mi idzie i co siê dzieje:). Szkoda tylko, ¿e najwcze¶niej powstanie w przysz³ym roku, ale na najlepsze warto poczekaæ i siê podszkoliæ na tym co mam;). Na razie mam podaæ urz±dzenia, a o firmê z atestem bêdzie siê urz±d potem martwi³, jak to mi mama so³tys wyt³umaczy³a. tylko martwiê, albo nie martwiê to z³e s³owo, my¶lê jak wygl±daæ mo¿e rozplanowanie terenu pod plac i jakie mog± daæ urz±dzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to jedna dobra wiadomo¶æ... W przysz³ym roku mo¿ecie robiæ wyprawy do Sulis³awic na plac do street workoutu:D. Projekt przeszed³, mieszkañcom siê spodoba³ i gmina bêdzie wykonywaæ zadanie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi