Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] kilka pytan


JedenSzescTrzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ,postanowilem w jednym temaxie zadac kilka pytan. Bo takto bym musial chyba ladnie tutaj na forum na spamowac xd 1.jak sie rozciagac po treningu ? 2. Czy genetyka w sw jest wazna ? 3.jesli waze 73 kg i jestem ekto o wzrosscie 178 cm potrzebna mi masa ? 4. Czy wiecie jak sie tych krokow uczyc na drazku ? Sam sobie wwymyslam czy musze jakies wskazowki ogarnanc ? 5. Czy na sile i mase miesni przedzial powtozen 12-20 bedzie ok czy moze robic wiecdj /mniej ?? 6.czy hardkorowy trening parti raz na tydzisn wystarczy ? Np klataraz w tyg ? 7.jak u was z dieta ? TTrzymacie czy odzywiacie sie zdrowo ? Czy musze jesc 4k kalori zeby rosnanc czy poprostu mam sobie rano zjesc platki owsiane itp ? Ale za zapotrzebowanie nie wychodzic ? Bo u mnie ciezko z jedzeniem troszke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1.

2.Wiadomo do wszystkiego przyda się genetyka i wgl. Ale wszystko da się wypracować,także według mnie tu nie ma takiego znaczenia,ciężka praca i będzie to czego chcesz. 3.Zależy od tego jak się czujesz ze swoim wyglądem,ja pewnie bym kilka kilo przytył. 4.Nie wiem o co chodzi.Ale jeśli o "chodzenie w powietrzu" to robisz co chcesz ,aby jakoś wyglądało :D 5.Będzie dobrze.Dobra micha i masa pójdzie,przy czym również siła. 6.Ja tak właśnie cały czas robię,no i co do klatki... Nie mam jej no i zaczynam robić kilka ćwiczeñ na nią co trening 7.Hmm kiedyś tam chciałem sobie wszystko zliczać co ile czego jem (B/W/T),ale mi się znudziło( :( ).Teraz jem co chcę,no ale z rozsądkiem,trzeba trochę fatu zrzucić .Chcesz rosnąć?Jedz więcej niż wynosi Twoje zapotrzebowanie,bez tego nie da rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem niedawno, ale zbiorę nieco myśli i odpowiem na kilka pyta., Z resztą, wierzę, że bardziej doświadzczeni i mądrzejsi Ci pomogą. 1. Poszperałem na YT, łap -

2. Najważniejsza jest systematyczność i ciężka praca, połączona z odpowiednim żywieniem się. 3. Zależy czego oczekujesz od SW. Pamiętaj tylko: "Nie wielkośc świadczy o sile, inaczej to słoñ, a nie lew byłby nazywany królem". :P Ale wiadomo że każdy chciałby mieć fajnie prezentujące się mięśnie. To już Twoja osobista sprawa, czy to co już masz uważasz za wystarczające. 4. Nie wiem o co Ci chodzi do koñca, ale jeśli to jest to co myślę (że podciągamy się tak jakbyśmy wchodzili po schodach or smth) to trzeba wyrobić sobie wytrzymałośc/siłę mięsni - tutaj nigdy nie wiedziałem który czynnik za to bardziej odpowiada - i się nauczysz, dla mnie najprostsza droga. Nie słyszałem nigdy żeby ktoś się tego uczył jakimiś specjalnymi krokami. Æwicz podciąganie, aż w koñcu będziesz w stanie to zrobić. Możesz sobie próbować co jakis czas, a szybko zauważysz, że te "schodki" to bardziej bajer dla widowni. 5 Taa, w sam raz. 6 Jeden trening klatki w zupełności wystarczy. Tak jak i na siłowni. 7. Do tego punktu chciałem dojść bo na niego chciałem odpowiedzie najbardziej! Zbierając moją szczątkową wiedze,(bardzo szczątkową) MUSISZ wyjsc za zapotrzebowanie, na tym polega cała zabawa. Jak chcesz urosnąć, to musisz przejść przez próg zapotrzebowania. HA! :D Widze, że Maluszek zdążył szybciej zebrać wszystkie te dane i wrzucić, kiedy ja mozolnie szperałem w swojej główce. :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam 16 lat, ważę 76 kg przy wzroście 180 cm. Od ponad roku chodzę na siłownię i robię trening na masę. Treningi mam 4x w tygodniu . Jednak do tego chciałbym dorzucić jeszcze street workout. Ostatnio bardzo mnie to zainteresowało i strasznie mi się to podoba. Dlatego mam do was pytania od czego zacząć najlepiej, ja ukłożyć plan i czy wgl. street workout może być przeplatany z treningiem masowym? Po jakim czasie widać efekty ? Czy technika ćwiczeñ zależy od posiadanej genetyki czy co? Bo np. ja jestem ektomorfikiem no i niestety ale może wyglądam troszkę gorzej od kolegów ale biorę znacznie większe ciężary przy takim samym stażu na siłowni. Czy tak samo jest w ulicznym treningu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...