Skocz do zawartości
Workout Athletes

Pomoc , jakie¶ rady ?


swiezy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim , słuchajcie a raczej czytajcie , mam dylemat a mianowicie ćwiczę od poł roku i tu dochodzimy do sedna jak ćwiczę : Pon- 10 x 5 serii podciąganie w nachwycie (ręce na szerokości barków ) - pompki jadę ze strony 100 pompek jestem w przedziale 31-35 - 10 x 5 serii dipy - 10 x 4 serie podciaganie w podchwycie wt- 10 x 5 serii unoszenie nog do drążka - 10 x 5 serii unoszenie nog na uchwytach do dipow z tym ze plecy oparte sa o sciane - 10 x 8 serii brzuszków - przysiady - tabata 4 min Sr - 10 x 5 serii podciąganie w nachwycie (ręce na szerokości barków ) - pompki jade ze strony 100 pompek jestem w przedziale 31-35 - 10 x 5 serii dipy - 10 x 4 serie podciaganie w podchwycie czw - 10 x 5 serii unoszenie nog do drążka - 10 x 5 serii unoszenie nog na uchwytach do dipow z tym ze plecy oparte sa o sciane - 10 x 8 serii brzuszków przysiady tabata 4 min pt- 10 x 5 serii podciąganie w nachwycie (ręce na szerokości barków ) - pompki jade ze strony 100 pompek jestem w przedziale 31-35 - 10 x 5 serii dipy - 10 x 4 serie podciąganie w podchwycie Æwiczę tak od zera oczywiście zwiększając liczbę powt i serii , ale czy dobrze ?? oceñcie dajcie rady . Coś o mnie 184 wzrostu 92 kg budowa ciała mezo/endo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Æwiczysz już pół roku. To ty nam powiedz jak ćwiczy ci się tym planem. Od siebie bym wrzucił gdzie pompki w staniu na rękach Nie katował bym tych pompek z 100pompek.pl tylko przeszedł może na jakiś trudniejszy wariant, zamiast brzuszków dałbym coś na skosy :D Może jakies wycieraczki ?? To tylko moje zdanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ćwiczę dopiero pól roku , jak mi się ćwiczy tym planem , chyba dobrze widać postępy, chociaż ostatnio zatrzymałem się w miejscu i dlatego myślę nad zmiana czegoś i szukam jakiś rad własnie myślałem o pompkach na rękach ale slabo u mnie z równowagą , co do skosów myślę ze to ok pomysł , ale wycieraczki słabo , strasznie ;/ pewnie mam jeszcze za słaby brzuch i to jest to co najbardziej chciałbym zmienić ćwiczenia na brzuch .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem brzuszki to bardzo zły pomysł(90% ludzi robi to ¼le). Co do wycieraczek spróbuj z podkulonymi nogami, pompki w staniu na rękach przy ścianie A samo stanie na rękach ćwicz codziennie po treningu (jak możesz to po 20-30 prób rano i wieczorem). Jeżeli umiesz dać nogi do drązka to z wycieraczkami nie powinno być problemu. Złap drążek podchwytem i ugnij lekko ręce i wtedy wycieraczki pójdą elegancko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...