Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] pytania do ut.pl xd


Skrobot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1.Siema. Mam do was pytanie. Czy wy odczuwacie ,,pieczenie ,, w przedramionach przy podciaganiu sie na drazku nachwytem ? Bo powiem szczerze ze ja tak mam od dawna juz .do dzis . 2.jak robic pompki krotkie ? . Czy mam przy pompkach przy biodrach rece brac az do bioder czy troche wyzej bedzie ok ? 3.czy zakres powtozen 12-20 bedzis ok dla pompek czy lepiej robic + 20 -40 ? Ogladalem dzienniki i jedni maja tak ,inni tak , czytalem tez artykul ut i napisane jest ze + 20 sie robi wytrzymalosc a do 20 sile i hipertroficznie ? Jak to jest? 4. Do jakiej wysokosci schodzic przy robieniu dipsow ? 5. Jakimi cwiczeniami wzmacniac miesnie zeby wykonac hf ? Dzieki z gory za odpowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2. Ręce wąsko przy ciele, robisz pompkę klatką do ziemi i podnosisz do kąta 90 stopni łokieć/przedramię, takie półpompki.

3. Większy zakres powtórzeń tak jak napisałeś robi się na wytrzymałość zaś mniejszy na siłę, jeśli jest Ci za łatwo wybierz trudniejszą wersję pompek i rób mniej powtórzeń. Oczywiście jeśli interesuje Cię siła i masa  

5. HumanFlag angażuje bardzo dużo mięśni, najbardziej w nim pracują barki i mięśnie brzucha. Rób handstand pushups, planki i inne ćwiczenia na brzuch/core.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...