Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
XenonHD3D

Porêcze odleg³o¶æ

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie:) Mam taki problem bo zaczynam trenowaæ i robiê na dworze dr±¿ki pod street workout. I tu siê zaczyna problem bo nie wiem jak± odleg³o¶æ daæ miêdzy porêczami do pompek, bo np przy odstêpie 50cm z tego co s³ysza³em to lepiej pracuj± tricepsy a przy np. odleg³o¶ci 60cm klata. Mogliby¶cie mi doradziæ jaki odstêp daæ miedzy rurkami tak ¿eby klatka i triceps dobrze pracowa³y bo robiê dwie takie konstrukcje jedna np z 50cm pod tricepsy a druga np.60cm pod klatkê. Dodam jeszcze ze mam 181cm wzrostu i jak uwa¿asz jakie odleg³o¶ci by³y by najlepsze ??? A tutaj jest fote jak wygl±daj± takie porecze.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Roznica szerokosci nie ma jakiegos wiekszego znaczenia.bardziej wydajemi sie ze wazniejsze jest ulozenie ciala.10 cm w te czy w inna strona nie zrobi roznicy . Jak bedziesz stosowal sie do tego zdania ze jak sie pochylasz do przodu to idzie w klate bardziej a jak jestes bardziej ulozony na prosto i lokcie sa przy ciele to triceps to wtedy to wystarczy zeby dana partia dostala wiekszy wycisk ,nie jesem doswiadczony ze wzgledu na staz w street workout ale mysle ze mowie prawde ,mozesz poczekac na odpowiedzi innych ,ale mowie zebys jakos nie rozmyslal bardzo nad szerokoscia. Ja bym sobie na Twoim miejscu poprostu poprobowal gdzies na dworze na jakks rurkach ,i sprawdzil, jak Ci lepiej i wygodniej .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi