Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] moje pytanie do profesjonalistow :D


Skrobot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam kilka pytan 1. Jezeli moj max na drazku to 12 a pompek to 40 to jak kepiej robic ? Tak jak robilem na silowni ? Ze parawie na maxa czy lepiej robic w dopciaganiu z 5-6 powt ? Zeby sile ha caly trening zaoszedzic ? Wiadomo... w sw kazde cwiczenie to podciaganie 2. Znacid jakis fajny tutek to nauki hf ? Cwiczenia wzmacniajace i pod sama technika ? Albo,jak wy sie uczyliscid ? 3.plynne ruchy . Czy tego da sie uczyc od poczatju czy z czasem to przychodzu ? Wiecie... ladna flaga ,dragonnflsg itp bez zadgo szarpania itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do tego trzeciego, to raczej podstawą jest osiągnięcie ruchu bez szarpania. Pomijając, że szarpanie może Cię uszkodzić Jeśli mówimy o tym samym rodzaju szarpania.  Na pewno na początku nie będziesz w stanie zrobić jakiejś techniki płynnie, bo kluczem do tego jest trening. Jakby się od początku robiło płynnie, to każdy by sobie mógł takie coś zrobić.  A co do samego HF to nie jest coś, czego się nauczysz w tydzień, więc ciężki trening i będzie szło do przodu. Wiele osób mówi, że skupia się na skosach podczas flagi. Mi kiedyś Dynloth taki trening napisał: Zwis w pozycji początkowej HumanFlag 5s/5s/7s Podnoszenie do końcowej pozycji HumanFlag(tyle ile potrafisz) 3/4/5 Próby HumanFlag 5/5/5 ALE nigdy tego nie ćwiczyłem, to nie wiem jak się sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacnianie bocznych mięśni brzucha ( side planki, wycieraczki, russian twisty), próbowanie hf, zwis w pozycji początkowej  Tylko na sam początek polecałbym bardziej katowanie podstawy, przez jakieś pół roku, żeby jakoś przyzwyczaić ciało do wysiłku, mięśnie , ścięgna, wszystko w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...